Molba za majstore PS-a

Molba za majstore PS-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hajmo ljudi nema spavanja:)
Evo za početak možete ove
2nreumq.jpg

a poslije nastavite po spisku:)

ja čekam:icon_rolleyes:
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
jesi ti jarane zahtjevan :lol::lol::lol::cool:

čuj sandi il azra ko je već pisao ovo, ako misliš da sam zahtjevan zašto onda pišeš po mojoj temi. ako već nemaš vremena da napišeš nešto pametno il da pomogneš meni ili bilo kome drugo, jer forum i jest upravo radi toga, nemoj onda valjat gluposti:lol:
 
Početnik
mumi80 je napisao(la):
sandi_azra je napisao(la):
jesi ti jarane zahtjevan :lol::lol::lol::cool:

čuj sandi il azra ko je već pisao ovo, ako misliš da sam zahtjevan zašto onda pišeš po mojoj temi. ako već nemaš vremena da napišeš nešto pametno il da pomogneš meni ili bilo kome drugo, jer forum i jest upravo radi toga, nemoj onda valjat gluposti:lol:

stavi meni sliku auta i stavi sve felge i ja cu uradit nije mi tesko .. al ako si vec naumio da kupis fele za uto onda trebas da znas sta ti se svidja i koji oblik i boja .. a onaj gore izbor je velak svi biraju izmedju 2 ili 3 razlicite fele a ti 10 komada ..pa neznas ni ti sta bi sam ,, nije problem samo stavi sliku i fele koje hos ja bum uradil ..:cool: BE HAPPY :icon_smile:
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
stavi meni sliku auta i stavi sve felge i ja cu uradit nije mi tesko .. al ako si vec naumio da kupis fele za uto onda trebas da znas sta ti se svidja i koji oblik i boja .. a onaj gore izbor je velak svi biraju izmedju 2 ili 3 razlicite fele a ti 10 komada ..pa neznas ni ti sta bi sam ,, nije problem samo stavi sliku i fele koje hos ja bum uradil ..:cool: BE HAPPY :icon_smile:

iskreno, neodlučan sam iz razloga što ne znam kako će mu stajat felge, ipak nisu jeftine pa de se poslije kajem, al evo suzio sam izbor na 3:)
evo slike auta:
nccdo1.jpg

a evo i felgi:
ove sa 407 coupe nemam sliku samih felgi pa ne znam hoćel moć ovako
2d9zo0j.jpg

i ove:
alutec blade
287g4no.jpg

borbet vs
292y5qf.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top