Molba za A8

Molba za A8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
evo nisam crto nista al ima jedan prijatelj A8 pa evo sta bi ja samo uradio da imam A8 :D
 
Član
ma ja čekam da mi se izližu ove gume, pa bi kupovao i felge i gume nove odma, ali ljudi ja sam odusevljen crnim felgama, ono sve crno pa i felge, cak bi odma i zatamnjivao stakla onda...

ali sada se polahko spremam na fax, pa mi i auto nije nešto toliko potrebno i važno, više ce ga sada stari voziti nego ja... ali opet bi volio da ga dotjeram....
 
Super Moderator
hmm.... crno auto i crne felge, previse ce ga zatvorit, meni su ljepsa svjetlija auta jer su otvorenija (sivo i bijelo) a tvoj je crn i ako mu stavis crne felge jos ces ga vise zatvorit :D
 
Član
misteriozan pogled privlači poglede, a ako stavim na njega neke felgice bit ce onako "standardno" a ovako ce imati svoj neki "phantom look" sve, black sve :D

vidio sam X5 u tom fazonu ona crna sve sajbe crne, felge crne i svidilo mi se, izgleda nekako mocno, djeuluje nekako snažnije pa tako bi i svoju A8 volio dotjerati... samo je problem 2 različita svijeta, moj stari i ja, on konta da je to bezveze a ja suprotno haahah
 
Član
dugooooooooooooooo vremena, vise od 1.5 god nisam radio u ps-u pa evo, tvoj a8 mi je proboj kroz led mada ne planiram opet gubiti vrijeme na ps tuning :D

inace fin ti je autic, svaka pohvala, evo malo moddda od mene



dsc00031vm0.jpg


huq4syr10z1h0w4xow93.jpg
 
Član
eheheheh, nije color balans vec variations sa vise layera pa onda na overaly pa podesavanje vidljivosti layera :D

usput, svi komentari, sugestije, kritike itd su dobrodosle :D:D

vidim, mnogo vise clanova posjecuje ovaj dio foruma nego nekada.... :D:D:D
 
Član
ibizasa je napisao(la):
eheheheh, nije color balans vec variations sa vise layera pa onda na overaly pa podesavanje vidljivosti layera :D

usput, svi komentari, sugestije, kritike itd su dobrodosle :D:D

vidim, mnogo vise clanova posjecuje ovaj dio foruma nego nekada....  :D:D:D

kad je bilo takmičenje u PS-u ovo je bio glavni dio foruma ;)

sorry za off
 
Član
Trozic je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
eheheheh, nije color balans vec variations sa vise layera pa onda na overaly pa podesavanje vidljivosti layera :D

usput, svi komentari, sugestije, kritike itd su dobrodosle :D:D

vidim, mnogo vise clanova posjecuje ovaj dio foruma nego nekada.... :D:D:D

kad je bilo takmičenje u PS-u ovo je bio glavni dio foruma ;)

sorry za off

opet off **

prije 2 god su takmicenja uvijek zavrsavala havarijom, znaju knox i freek od ovih starih ;PP:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top