Molba za A8

Molba za A8

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bili tko modao, photošesirao, moju A8....

ima tu slika na forumu koliko hocete... a evo jedna


 
evo ja sam ga malo sredio, nista posebno samo felge od S8 i zatamnio, jer mislim da su ostale stvari suvisne za ovo auto...
 
Član
ooo extra si ti to napravio.... aaa samo ja ne bih kupio te felgice, nego one od nove a8-ice ili neke drugačije de mozes li napraviti neke crne felge na njemu... znas onaj BLACK STYLE....
 
Član
ove od fasta fino felne cuce ali nikako ovo ceprkanje po karambolici i auspuh da strsni ni bijel estopke...A8 je limuzina, nikakve plastike...
 
Član
Ova prednja feluga bas nesto malo nije u balansu... Mozda je replika, pa se malo otopila na suncu.... :)
 
Član
fast..tuning20 je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
evo ja sam ga malo sredio, nista posebno samo felge od S8 i zatamnio, jer mislim da su ostale stvari suvisne za ovo auto...

lose izrezane felgeee


fast..tuning20 je napisao(la):
Sina je napisao(la):
Ova prednja feluga bas nesto malo nije u balansu... Mozda je replika, pa se malo otopila na suncu.... :)

haha smijeso aaa:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Kako bi rekla moja sekica: "Smesno....smesno..."
Pridikujes drugima, a za minut napravis gore nego sto je ono sto si kritikovao... Ne razumijem se ja u PS, ali ovo sto vidim je poprilicno eravo, tj. bagavo, da ne kazem krivo... Nemoj se ljutiti, shvati to kao pozitivnu kritiku...

BTW...ovaj a8 nije nesto dok mu ti ne uradis izduvnu granu u ps-u....:lol:
 
Sina je napisao(la):
fast..tuning20 je napisao(la):
olensoner je napisao(la):
evo ja sam ga malo sredio, nista posebno samo felge od S8 i zatamnio, jer mislim da su ostale stvari suvisne za ovo auto...

lose izrezane felgeee


fast..tuning20 je napisao(la):
Sina je napisao(la):
Ova prednja feluga bas nesto malo nije u balansu... Mozda je replika, pa se malo otopila na suncu.... :)

haha smijeso aaa:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

Kako bi rekla moja sekica: "Smesno....smesno..."
Pridikujes drugima, a za minut napravis gore nego sto je ono sto si kritikovao... Ne razumijem se ja u PS, ali ovo sto vidim je poprilicno eravo, tj. bagavo, da ne kazem krivo... Nemoj se ljutiti, shvati to kao pozitivnu kritiku...

BTW...ovaj a8 nije nesto dok mu ti ne uradis izduvnu granu u ps-u....:lol:

pa nek neko uradi pa davidim taj pro rad
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top