Molba Accent

Molba Accent

Član
Pozdrav..ako neko ima vremena ako bi mi mogao napravit sa plavim neonkama ispod u mraku..bio bih jako zahvalan :)))
a9y2r8.jpg
 
Član
pa mislio sam ili LED ili tak nesto samo neznam kak bi to izgledalo..da bar neko moze stavit moj auto kao u mraku sa neonom..zas?
 
Član
prvi put kad budes vozio auto, zaleti se u neko deblje stablo ili stub, po tvom izboru.... zatim izadji i slikaj automobil i postavi ovdje sliku, ja cu ti odraditi neonke u PS-u ;)
 

rs6

Član
sub3r je napisao(la):
prvi put kad budes vozio auto, zaleti se u neko deblje stablo ili stub, po tvom izboru.... zatim izadji i slikaj automobil i postavi ovdje sliku, ja cu ti odraditi neonke u PS-u ;)

ne vidim cemu ovakav post....
covjekovo auto i ima pravo da radi od njega sta god zeli, samo je fino postavio pitanje da li bi mu to neko mogao da odradi u ps.........
 
Član
sub3r je napisao(la):
prvi put kad budes vozio auto, zaleti se u neko deblje stablo ili stub, po tvom izboru.... zatim izadji i slikaj automobil i postavi ovdje sliku, ja cu ti odraditi neonke u PS-u ;)

:icon_eek:
 
Član
dajte ba ljudi, jbo ga vise ti stilovi itd.. na ovoj slici auto bas lijepo izgleda, po meni je ljepsi ovako nego fabricki, nefuraju svi fabriku, a ovaj momak je fino dotjerao auto
 
Član
ocigledno da mali broj ljudi ovdje zna citati izmedju redova, izvinjavam se bukvalcima :D

kazem to jer je auto solidno uradjeno, pa bolje da ga slupa nego usere neonkama ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
ocigledno da mali broj ljudi ovdje zna citati izmedju redova, izvinjavam se bukvalcima :D

kazem to jer je auto solidno uradjeno, pa bolje da ga slupa nego usere neonkama ;)

nisam ja bukvalac ja sam kemo:lol::lol:... ma nek covjek proba, mozda ce i stojati, jbs neonke nisu puno skupe.. ako iko mrzi takav stil onda sam to ja, al ako se opredjelio takvom stilu nek isproba sta fali, gledao sam dosta vozila uradjeno na taj fazon nije lose..
 
Član
ma uredu je svak ima svoje misljenje:lol:
mene su uvjek te neonke privlacile al nikako da probam stavit....imate pravo mozda bi sve usro pa ih skinuo :icon_confused:
 
Top