moka krntija golf 2 1.8 16v

moka krntija golf 2 1.8 16v

Član
ernadhusic je napisao(la):
Da ga dobro cuvas i da sto vise plina pojede ;)
i operi motor ponekad al samo kad je vani prava žega :lol:

Hvalaa :p Ma znam druze da ga moram oprati,imam par sitnica da zamjenim zato sto nije bio odrzavan kako treba i onda ga perem ;);)
 
Član
Stavis li mu duboke branike ja cu se objesit' :icon_smile:

Samo kakve bolje felge (mada ni te nisu lose), zagevindat ga i sredit mu par sitnica (ako ima) i savrsen
 
Član
Auto je odlično stvarno samo bih ja gewinde stavio bbs neke felgice ili old school nešto..i što manje ga vozao jer ovo se čuva ko oči u glavi....toliko od mene..pozzzz:cool:
 
Član
Tinki je napisao(la):
Stavis li mu duboke branike ja cu se objesit' :icon_smile:

Samo kakve bolje felge (mada ni te nisu lose), zagevindat ga i sredit mu par sitnica (ako ima) i savrsen
hehehe hvala :D Do duboki branika ima jos dosta,nema se para jbg :icon_confused:
bad_look je napisao(la):
Auto je odlično stvarno samo bih ja gewinde stavio bbs neke felgice ili old school nešto..i što manje ga vozao jer ovo se čuva ko oči u glavi....toliko od mene..pozzzz:cool:
Hvala druze,ja para nemam da bi ista drugo mjenjao na autu,kad budem nasao kakav poso onda cu mozda nesto promjeniti,za sta sam onda platio registraciju 260e ako ga necu vozati :D ako nadjem kakav poso dobar onda cu uzeti nesto drugo,a ovo srediti,cuvati i poceti da idem na okupljanja kada bude negdje.... ;)
 
Član
hehehe hvala :D Do duboki branika ima jos dosta,nema se para jbg :icon_confused:

Ne stavljaj to nipošto na ovo auto, ne mjenjaj ništa osim eventualno felgi / visine jer mu je izgled takav kakav je najbolji orginalan
 
Član
invisible je napisao(la):
hehehe hvala :D Do duboki branika ima jos dosta,nema se para jbg :icon_confused:

Ne stavljaj to nipošto na ovo auto, ne mjenjaj ništa osim eventualno felgi / visine jer mu je izgled takav kakav je najbolji orginalan
Kao sto sam i napisao druze,nemam para,a ne bi ih ni stavljao,i ovako je lijep :) a sto se tice felgi nemoj se naci uvredjen,svi su navikli na petokrake(cobani),ove mu extra stoje (moje misljenje) a i vecine ljudi kad su vidjeli auto... :)

g0go je napisao(la):
Extra getaš! Neka je sa srecom i sto vise predjenih kilometara ;)

Hvaka druze takodje ;)
 
Top