mojot enterier

mojot enterier

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Lexillium je napisao(la):
Ono ljeti kad ugrije u autu kontaš da si u džehenemu sa onim plamenovima i vatrom nekakvom...:lol:

:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin: joj komentar me nasmijao pravo.
Covjeku se đasvi crvena,i on ofarbao u crveno.
 
Član
joj ima bisera na ovom forumu :::LoL...
najaci mi je kokuz i njegov makedonski recpect nasmijao si me ono prafo ::: THx
 
Član
ma nije ruzno samo sto je ova crvena nekako drecava pa izgleda ruzno a da je druga poja bilo bi extra plava i crna npr .
 
Početnik
auuuu, nagrdiste covjeka, ali ono pravo...

jas ne go sakam vakov enterier, ama tebe ti e ubav i toa e! sto se odnesuva do boi; ic ne mi cini koga kolata se crvena, a vnatre nekoi boi epten da ne se slozuvaat... mislam deka kolata trebaat da si bidat vo harmonia. ako toa e kombinacija belo-crveno, tuku taka na site mesta da bide... eventualno nekoa od slicni boi (sto znam, sivo, da ne e mnogu iritantno)...

a, tebe te snema od forum?

(ovo ja malo da popravim situacijata sa makedonskim hihihihh)
 
Ma ne , tuka sum, ali edno 15 dena bev na odmor........a za kolata, pa sekoj ima svoj vkus, a za vkusovi i ne se rasprava......inace ti odlicno zboruvas makedonski.....mora da si ziveela vo skopje?
 
Član
ja sam sve razumio ali ne znam nista napisati :) Slazem se da sekoj ima svoj vkus a za vkusovi i ne se rasprava..:)
 
Početnik
vlatko_baba je napisao(la):
Ma ne , tuka sum, ali edno 15 dena bev na odmor........a za kolata, pa sekoj ima svoj vkus, a za vkusovi i ne se rasprava......inace ti odlicno zboruvas makedonski.....mora da si ziveela vo skopje?

super... tuka si! ne zboruvam odlicno, ama se obiduvam... ziveev, da... najubavo... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top