mojot enterier

mojot enterier

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Chuza je napisao(la):
Evo jedan prijedlog,da ovo sto je sivo na tabli ofarbas u crno

Definitivno u crno i sa manje crvenih detalja na istrument tabli.....
mozda da vrata tapaciras u crveno a plastiku na vratima u crno ofarbas.. i kad dodje vrijeme "plafon" tapaciras u crno-crvenoj kombinaciji......
 
Član
iskren komentar:
tvojoto interijeroto malo drečito u crvenoto - no hard feelings al mislim da je puno
ljepsheto kad je ofarbato u neutralnoto bojoto ;)

al vazhno je da se tebi svidja

pozz iz Rajeva
 
Član
Sta pametujete, covjek se potrudio i uradio kvalitetno, ako se njemu svidja, super!
Meni je samo malo previse crvene oko instrument table, nista dr.
 
Član
3xp3rt je napisao(la):
Sta pametujete, covjek se potrudio i uradio kvalitetno, ako se njemu svidja, super!
Meni je samo malo previse crvene oko instrument table, nista dr.

to sam i ja rekao al na loshem makedonskom
i meni je bezze ta drechavo crvena al ako se chovjeku svidja
respectujem;)
 
Legend
svi imamo svoj neki cejf,covjeku je dobro i to je najvaznije,samo da je malo manje tih ofarbanih detalja.....bilo bi i meni extra,.......
 
Član
Fino odradjeno, ali previse jaka boja za svakodnevnu upotrebu...po mom skuplje, ali bolje da si recimo odradio mat crvenu, znaci bez zavrsnog sjaja...bila mi mnogo manje napasna za oci :)
 
Član
ma dobar je interier, stvar ukusa, mada bi bilo bolje da si umjesto crveno uzeo recimo plavu, sivu, ili pak crnu (sjajnu) boja koja ne odudera mnogo od obicne plasticne sive...

ali sve u svemu, svaka cast
 
ok, sekoj so svoj vkus, mada ovoj eterier ja go imam veke 6 godini, i joshmisejakosvidja, izvinte na moj los bosanski.........no hard feelings;) , ali ako auto e nadvor crven kako bi unutra plav enterier??????????????.......ha, nema veze, dobro e da se cue razmislanje od vas......fala
 
Član
vlatko_baba je napisao(la):
ok, sekoj so svoj vkus, mada ovoj eterier ja go imam veke 6 godini, i joshmisejakosvidja, izvinte na moj los bosanski.........no hard feelings;) , ali ako auto e nadvor crven kako bi unutra plav enterier??????????????.......ha, nema veze, dobro e da se cue razmislanje od vas......fala

nije losh crveni enterijer al ti je ta crvena malko drechava - previshe jarka, mozhda da je mat il tamno crvena sa sivim bilo bi bolje, ali kao shto rekoh respectujem i tvoj i svachiji ukus;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top