Mojj Crnjo Koga Vojim Punoo :)

Mojj Crnjo Koga Vojim Punoo :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo kao sto sam obecao za slike.Da vam prestavim meni nesto najdraze i najvoljenije u mom zivotu :) posto sam mlad samo 19 godina nemogu stici da ga sredivam nema se para al pollako sve... ovo su stare slike nesto sam vec i radio na njemu.
2hgqxqa.jpg
[/img]
2qdwok3.jpg
[/img]
2vl1btj.jpg
[/img]
1iyipk.jpg
[/img]
2ldhe9z.jpg
[/img]
n3og1t.jpg
[/img]

toliko bi bilo zasad od mene kasnije vam posaljem joss..

trebale bi se staviti llumar folije ako ko ima informacije gdje staviti nek javi..
i stopovii zadnji al sad koji to je veliki upitnik pa pomozitee..
 
Član
dobar bolid,za Lumar neka ti neko od raje kaze,a za stopove mozes se obratiti sljedecim osobama koji su svakoi dan na forumu,samo im posaljes PP to su znaci:Veko Skoda,Fele,Catto,A3M
 
godiste je 2000.. zadnja serija... al treba ga poceti pomalo uredivatiii,evo nam ljeta..pa... koliko bi me kostale folije na sva stakla od llumar.uzeo bi 40-50% zatamljivosti
 
Član
www.cacfolija.ba

Kontaktiraj ih pa vidi kolika bi otprilike cijena bila, mada ne bi trebala preci vise od 300 KM...
 
Član
odličan auto, stari ima takvog TD"I" , jebeno povlači, isto 2000, tvoj ima automatsku klimu, 6 brzina jel? i to kao prvi auto...
 
dobro nekazem ja sad da steti da crkne motor nego ovako,nevolim kad mi se prcka oko motora..meni je dovoljno zasad ovo a ako bude para mozda se i stavi cip...
al jbg kod nas svako sve zna raditi a na kraju neznaju nista.. i naletis na neke.. i jbg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top