Moji virtualni radovi

Moji virtualni radovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo nekoliko mojih auta i na kraju na cemu ih drajvam....


PS neka od ovih auta su starija i nisam na njih stavljao novije branike boje neonke itd....
 
Član
Uvjek sam htio voziti ovakve strojeve.Daj malo nam opiši kakav je osjećaj kad pukneš gas do poda u nekoj ovakvoj zvjerci,jel te udari G sila u leđa?
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
Uvjek sam htio voziti ovakve strojeve.Daj malo nam opiši kakav je osjećaj kad pukneš gas do poda u nekoj ovakvoj zvjerci,jel te udari G sila u leđa?

:D sigurno da udara.......

sandi_azra je napisao(la):
NFS Undergroun 2 .. kakve to veze ima sa photoshopom i crtanjem??:icon_question:


ovo je neko od admina ovdje stavio ....
 
Član
Hehehehe pa nije ovo lose mogu ti reci, al kad si vec slikao ovo, sto ne poveca detalje i ostale ***** na MAX da se ovo sto bolje vidi, znamo da je U2 najbolji NFS, ali grafika mu malo fali :D
 
Početnik
BenjoNi je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
Uvjek sam htio voziti ovakve strojeve.Daj malo nam opiši kakav je osjećaj kad pukneš gas do poda u nekoj ovakvoj zvjerci,jel te udari G sila u leđa?

:D sigurno da udara.......

sandi_azra je napisao(la):
NFS Undergroun 2 .. kakve to veze ima sa photoshopom i crtanjem??:icon_question:


ovo je neko od admina ovdje stavio ....



ok ... ovo sam igro prije 5 godina .. i sad mi doslo da opet skinem i igram :lol::lol:
 
Član
BMW-GTI je napisao(la):
Hehehehe pa nije ovo lose mogu ti reci, al kad si vec slikao ovo, sto ne poveca detalje i ostale ***** na MAX da se ovo sto bolje vidi, znamo da je U2 najbolji NFS, ali grafika mu malo fali :D

buraz ovo su ti detalji na max ocm.. ja neigram na ovakvim detaljima jer mi je slab komp ali sam stavio sve na max pa sam slikao.....
 
Član
fino si ih odradio..kako mi ovaj lancer budi osjecaje...kad sam ga vozo...napucam ga do kraja..i onda po 300km/h na onom autoputu..nonstop sam ga vozo...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top