moji stari GTI-ovi

moji stari GTI-ovi

Član
Na kecu su 14-ske, da su felge bile za broj veće, bio bi mnogo bolji;) Dvicu sam vratio u život, bila je u lošem stanju. Pod, pragovi i lim iznad točkova su bili skroz struli. Prodana je vlasniku koji je cjenio ovakvo stanje.
 
Dvica koju si imao (u original stanju) je pravi raritet, ja ne znam bi li prodavao taj auto da ga imam :icon_sad:. Naravno, razlozi za prodaju nisu nikome isti ;)


Ali Zela moram ti reći nešto, kažeš : nek se vidi da nisi švabomrzac...
E pa jesi, i to veliki, najveći...... zašto si inače kupio Francuza..... :D :lol:
 
Član
Već rekoh, nisam fan nijedne marke. Za razliku od nekih:D Francuza sam kupio zbog toga što je najbolje auto svoje vrste. Istom logikom bih kupio japanca ili čeha!

Nisam ni kolekcionar auta da ih mogu kupovati i spremati u garažu. Jedno prodaš, drugo kupiš. Tako to ide, bar kod mene:icon_smile:
 
Član
Isto da je prodao Ferrari Modenu, a ne Golfa 2 GTI. I ja sam zela isto imao dvicu GTI kao tvoja, crveni, 1987-o godiste. Moj je doduse bio model prije redizajna, sa "leptir" staklima i imao je neki didjanski spojler nazad (takvog sam ga kupio, a kako je bio dio i na karoseriji pricvrscen, nisam ga htio skidati, jel bi trebao to opet farbati). Bio je to dobar auto, strasan zvuk imao, i moj imao izbusenu kutiju od zracnog filtera, al ne na identican nacin kao ovdje.
 
Član
:lol::lol:

Jes vala boki, svaka ti je na mjestu;) Ja sam se malo zayebavao s kutijom filtera, nikako mi nije bilo dosta rike motora :D

Zvuk kada se malo izbuši ili otvori kutija je bolestan. Kad god stisneš gas ljudi se okreću da čuju koja to aždaha ide:icon_biggrin:
 
Član
Da, pravi cunerski. To je neki Kerscher tuning bio, imao je taj spojler, unutrasnjost volan i jos par detalja sa njihovim potpisom i nesto su po motoru prckali rekao bi, jer je bio osjetno brzi od drugih 8V. Koja je masina bila ne znam, 82 kW po papirima, jel digifant, pojma nemam. Nisam se tad kuzio u to previse :D
 
Član
Ako ti je motor kao kod mene na slici onda je digifant. Meni je pisalo 79 kw-107 ks u papirima. K - jetronic je imao 82 kw, te su dvice s njime bile brže od novijeg digifanta;)

Neka me netko prepravi ako nisam u pravu, ali mislim da se na k-jetronicu i ne može izbušiti kutija. Na njega tehnički nije moguće staviti gljivu. Znam da je nije uopće bilo u ponudi kada sam kupovao kn filter za keca.
 
Član
Nemam nigdje sliku masine, imao je izbusenu kutiju 100%. Al ne ko tvoja, nego sa donje strane...
 
spojler je do bola. :D

a ovakvog bijelog golfa keca kabria je prodavao moj susjed na CH tablicama, isti potpuno kao ovaj, kad sam vidio sliku pomislio taj, u hebeno dobrom stanju bio, neznam ima li ga jos..

a ovo busenje kutije mi je bezveze, pa onda ti i netreba filter, svakako tuda uvlaci prasinu. :D
 
Top