moji radovi - prvi rad,pa nadalje :D

moji radovi - prvi rad,pa nadalje :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: prvi rad,pa nadalje :D

ta providnost ti se nalazi na layerima odnosno povis layera pise opacity i flow pa povlaci slider do zeljene providnosti
 
BHT Ovisnik
RE: prvi rad,pa nadalje :D

maloprije sam uspio nac supajuci,svejedno hvala velika;)
 
Član
RE: prvi rad,pa nadalje :D

hmmmmmmmm... ideja mi je odnekud poznata, a i trozu/boost666/cici/edoze-u... jos punooooo njih sa thetuninga :)

u svakom slucajo dobarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D:D
 
Član
RE: prvi rad,pa nadalje :D

ibizasa je napisao(la):
hmmmmmmmm... ideja mi je odnekud poznata, a i trozu/boost666/cici/edoze-u... jos punooooo njih sa thetuninga :)

u svakom slucajo dobarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D:D

zanimljiv rad,ko što kaže ibizasa baš je boost666 neki dan radio tačke :lol:
 
BHT Ovisnik
RE: prvi rad,pa nadalje :D

Trozic je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
hmmmmmmmm... ideja mi je odnekud poznata, a i trozu/boost666/cici/edoze-u... jos punooooo njih sa thetuninga :)

u svakom slucajo dobarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D:D

zanimljiv rad,ko što kaže ibizasa baš je boost666 neki dan radio tačke :lol:

nisam upucen u to,al prijatelj mi govorio da napravim pa bezze malo pravio pa stavio:cool:
 
Član
RE: prvi rad,pa nadalje :D

ja sam neki dan radio trozine tacke...Troza kad ce mo na dyno sa tackama moje su puno jace NOS,PIPERCROS SPORT FILter,felge borbet falcerice ljubicasta boja,cf retrovizori,,,Bolje nemoj stajat samnom na semafor inace ce ti se auto udusiti od dima ;) xD ahhahaha:123::nx:
 
BHT Ovisnik
RE: prvi rad,pa nadalje :D

evo malo se dosađivo pa uzeo svoju jettu(tocnije od majke al ce meni pripasti do godine)
inace sam radio na fol kao sto bih u buducnosti sređivao jettu,znaci po mom ukusu
ovakva je inače
slika135.jpg

a ovakva je po mome ukusu,samo sto bih jos stavio duboki branik,ali to nisam uspio pasovat
jetta2.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top