Moji PS radovi :)

Moji PS radovi :)

drug ovaj clio ti nije baš dobro odrađen,na šoferšajbi ti se vidi brzinomjer,odakle ti ta refleksija ide??batali se ti ovog jarane,ovo izgleda nije za tebe..LP
 
Član
Najbolje da odma radi za experta u photoshopu. Jesi ti naucen se rodio? Nema potrebe da pises nekom sta je za njega a sta nije. Naravno da momak ima greske, pocetnik je sta si ocekivao? Da mi je vidjeti tvoje prve radove u photoshopu (ako uopste znas raditi).
A jetta sto se tebe tice greske imas, al samo napred vjezbaj i gledaj malo tutore na netu. Nemoras raditi 3 sata radi 3 dana dok god ne uklopis da valja. Samo polako. Pozzzz
 
Član
Samo polako, pogledaj kad uradis sta si uradio, ima dosta gresaka, i soffa kad je radio slicno je bilo a sad nema greske ni na jednom radu :D
Samo lagano i nece ti ni soffa biti ravan :D
 
Nisam dugo radio pa malo da osvježim temu jednom mečkom :)
autowpvoFU7.jpg

autowp.jpg

I u drugoj pozadini...
sadsadsad.jpg
 
Član
Gdje nadje ovu boju..bolje da si ovu ostavio ove felge i spustio ljepsi bi rad bio...na pozadini vidim nisi jos uspio savladati neke stvari mecka izgleda kao da su mu izduhale gume sa ove druge strane naget na desnu stranu gledano ovako..svijela sto si pokusavao izgleda samo kao neka fefleksija i samo su pobjelila..po meni da si ostavio samo boju org bolje bi rad ispao..all samo naprijed trudis se..
 
Član
Mečka je bolja originalna, audi je ispao katastrofa. Ne govorim o radu u PS-u nego o ukusu. Felge na bori wtf. Dobronamjeran savjet da nebih u početku odmah krivim putem pošao. A samim time uzimaš i prevelike zalogaje. Kreni sa manjim modfikacijama ali se potrudi da bolje ispadnu,tako će napredak biti brži i kvalitetniji,bolje 2 dobre nego 100 loših.
Samo nastavi,svaka čast na trudu
 
Evo i od mene jedan savjet .. neznam koju verziju PS-a koristis, ali u verziji CS5 i CS6 imas opciju Content aware .. cesto je koristim kad nesto uklanjam sa slike .. dakle, kad hoces da radis clean look auta npr. uklanjas brave, bocne zmigavca itd. itd. samo selektujes mjesto gdje hoces da uklonis to, ne moras precizno selektovati, mozes malo vise ostaviti, onda ides na edit > fill i izaberes content aware ... ispadne perfektno ;) clone tool je traljava alatka ...
 
Član
kada selektujes felge selektuj i gumu ne samo felge lakse ce se uklopit i bit ce realisticnije i pazi na debljinu gume i visinu felge pogledaj to na golf 4 sto si radio
veoma tanka guma
 
Evo i od mene jedan savjet .. neznam koju verziju PS-a koristis, ali u verziji CS5 i CS6 imas opciju Content aware .. cesto je koristim kad nesto uklanjam sa slike .. dakle, kad hoces da radis clean look auta npr. uklanjas brave, bocne zmigavca itd. itd. samo selektujes mjesto gdje hoces da uklonis to, ne moras precizno selektovati, mozes malo vise ostaviti, onda ides na edit > fill i izaberes content aware ... ispadne perfektno ;) clone tool je traljava alatka ...

Koristim CS6 ;) :) Hvala na savjetu !
 
Top