Moji PS radovi :)

Moji PS radovi :)

Pozdrav članovima, odlučio sam da otvorim temu gdje ću objavljivati svoje PS radove. Ovim se bavim oko 2 mjeseca, tako da mi radovi nisu baš extra :) Sve pohvale i kritike dobro došle :):)
Evo nekolka rada:

audi1.jpg

audi2.jpg


rr1.jpg

rr2.jpg


bora1.jpg

bora2.jpg
 
Član
ova prva slika posjeti me na mene..nemoj samo lambo branike stavljati...aa trebas prakse jos..zato imas tutorial ili youtube pa prelisat par videa dobro ce ti doci..:)
 
Član
fuseris dosta rad. Ako ne ide tako i ostavis umjesto da makar 3 dana radis jednu stinicu da se ne primjeti. Bad look na haubi vidi se prelaz boje, bravu gdje si uklonio i to se vidi, kad si spusto na lijevoj strani se vidi stara pozadina. I felge kad stavljas igraj se malo sa kontrastom ovako su off. :)
 
Nisam odavno radio u PS pa rekoh da malo osvježim temu :)
Evo jedan Kec :)
Golf Kec (1).jpg

Golf Kec (2).jpg

I u drugoj pozadini
Golf Kec (3).jpg

I isti kec sa zadnje strane :)
Golf Kec (4).jpg

Golf Kec (5).jpg


I ako možete da ocjenite radove :)
 
Član
na ovom sivom mk4 opet pravis greske vidis na gepeku kako nisi dobro odradio kad si uklonio oznake i ostalo jer se vidii sjena da je kriva ili na nekom mjestu crno..aa mk1 na ovoj pozadini lijepo izgleda samo moras gledati i ovo sunce i svijetlost odakle ti dolazi..maloo refleksije od sunca..ii pregledaj jos koji klip ii kako se radi all nadam se bit ce to dobro..:)
 
Top