moji ljubimci

moji ljubimci

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo malo mojih lljubimaca,pokusavam i ja malo da dovedem kola u ovako stanje,treba uloziti kucu u ovo i posle spavati u kolima,ali na kraju vrijedi.:D
 
Član
nekako mi samo prvi crveni i sivi sa seste slike lici na nesto a ovo ostalo preobicno a neki i prekicasti
 
Član
evo i par mojih favorita, i Eldare ako je to tvoj Passat na avataru mogu ti reci da je dobro ispala ta kombinacija crno crvene
 
Član
vwfan je napisao(la):
evo i par mojih favorita, i Eldare ako je to tvoj Passat na avataru mogu ti reci da je dobro ispala ta kombinacija crno crvene

jeste moj-pogledaj slike,nije lose ali vrsio sam neke kombinacije,pa cu mozda da promenim ovo po sredini.da pokusam da mi ostane po sredini crveno a sa strane crno,sta mislis.
 
Član
Eldar je napisao(la):
vwfan je napisao(la):
evo i par mojih favorita, i Eldare ako je to tvoj Passat na avataru mogu ti reci da je dobro ispala ta kombinacija crno crvene

jeste moj-pogledaj slike,nije lose ali vrsio sam neke kombinacije,pa cu mozda da promenim ovo po sredini.da pokusam da mi ostane po sredini crveno a sa strane crno,sta mislis.

Pogledaj ovog crvenog Passata ako vec kontas da ga ponovo farbas udari mu skroz crvenu i stavi mu ove maglenjake i po meni to bi bilo to

U svakom slucaju ovo sad ti je sasvim okej, ali ponavljam ako ces vec farbat idi skroz crveno
 
Član
uhh ova r36 je stvarno mocna

ne bi rekao da je to passat :D
u odnosu na one koji se vidjaju svaki dan po gradu
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top