moje slicice...

moje slicice...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
heheh, kako sam uspio? slucajno naso uginulog bumbara na balkonu, stavio ga na ogradu od balkona, a u pozadini se naslo sunce i to je to... :D malo se igro sa efektima na aparatu...

a aparat nije nista specijalno isti ko i u igy-a sony dsc-s730. uz malo maste, sve je moguce... :icon_biggrin:
 
dobra je pred,predzadnja,dobro osvjetljen,a to je najbitnije:cool:
Samo jos da si skroz ubo centar bila bi jos bolja i ja bih donji dio,ovo crno crop-no tako da ne ometa previse,ajd probaj malo vise poraditi na toj fotkici pa nam stavi rezultate.;)
 
Član
ne znam ja obradjivat slike po ovim programima. to ja kad mi je dosadno uzmem malo aparat i igram se. nijedna moja slika nije naknadno obradjivana. a ako imas zelju da napravis nesto od neke, reci pa ti mogu poslati full rez da se malo igras i pokazes nam sta moze na kraju od svega toga ispasti...

pozz ;)
 
Joj ne mrem ti ja to,imam previse posla oko ovih usranih stock fotografija,ne stignem ni sebi neke "za dusu" obraditi,stoga jbg.Probaj malo jbt,znam da imas PS insatliran.:cool:
 

IGY

Član
odlicne slike fakat
a taj aparat je karina ko i kod mene, ali ko sto si sam rekao uz malo maste moze se sve
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Joj ne mrem ti ja to,imam previse posla oko ovih usranih stock fotografija,ne stignem ni sebi neke "za dusu" obraditi,stoga jbg.Probaj malo jbt,znam da imas PS insatliran.:cool:

gresis sinko gresis hehehhe :lol: nema vise, cim smo nabavili jos jedan komp ovaj je otiso na format C heheh i nakon toga vise nema ps-a na njemu :D
 
Član
evo jedna danasnja heheh, nisam mogo odoliti a da ne uslikam. uslikano na sedreniku, kad sam se vraco sa barica... :D

f_DSC01788m_771f85f.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top