Moje pojacalo

Moje pojacalo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ovako jel zna neko mozda neke podatke o ovom pojcalu,na njemu nista nepise sto se tice jacine i tako tih stvari,pa bi me zanimalo ako neko zna(mozda je slabo,pa da uzmem sta jace sebi:D)[attachment=19701][attachment=19702][attachment=19703];);)
 
Član
orion cobalt 430

cini mi se da sam vidio negdje da je 4x30w, i nije neka snaga dakle....
 
Član
Nasao sam postove na temu Orion Cobalt 430 iz 1999 godine, po tome sudeci ovo je VEOMA staro pojacalo i tesko da ces gdje naci vise specifikacija za njega... ovo 4x30W radi na 4ohma...
 
pa sta mislite hocel se osjetiti neka veca razlika ako uzmem bolje pojacalo i spojim onu moju tubu...hocel biti puno bolja muzika u autu:icon_question:
 
Član
neznam koju imas tubu,ali naravno da ce da se osjeti ako ti je tuba jaca od ovoga postjeceg ampa :123:
 
Član
aha znam pa ima nekih mozda 200 rms tuba nema vise
a ti uzme neko pojacalce od 250-300 rms i to ce da ti gori zemlja onda jer ti je to sada nejako koje imas i old school je :123:
 
kako da znam kod pojacala dal ima 250-300RMS-a i dal bi bilo koje dobro od damira i armina iz njihove kolekcije
 
Član
jbt sta i ti pitas pa vidis mu specifikiacije koje ima i to je to,ali gledas rms ne paek power:icon_biggrin:
neznam sta ima kod njih pogledaj oni mogu da ti nabave uvijek nesto povoljno ;)sretno
 
Član
druze moj,naravno da ce da svira bolje ovaj tvoj amp ima 120 w ukupno,i toliko o njemu a tuba 200 r.m.s.
razmisli sta hoces da pitas! kad sto neko rece kupi neki amp od 250 - 300 r.m.s. a ovo tvoje nakaci na elipse ako imas.....
 
Član
http://www.bhtuning.com/thread-21625.html
pogledaj,imas tu par finih pojacala........
ako nisi siguran nadji nekog ko ima jace pojacalo pa probaj tubu..... :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top