moja tv full problem pomoc

moja tv full problem pomoc

Moras na portu odrediti VPI/VCI i ostale parametre pa ce ti onda raditi. Odnesi to monterima ako vec nisi, i nek ti rijese, ili procitaj uputstvo na mojatv.ba ;)
 
Član
samo da nisi resetovao , jer tv neces bez njih tako lako namjestiti

ako ne uspijes unici na novom ruteru preko admin-admin,

evo ti novi pass admin- VR10VR10TAJN1PA55

zovi svaki dan besplatna je lijina , samo dosaduj ko ih sisa nece oni ni tebe cekati ako budes kasnio sa placanjem , samo zovi i pitaj kada ce doci, ja sam prema njima samo tako drzak , najbogatiji lopovi u drzavi ko ih ....
 
Član
resetovao se sam nabijem ga na ***** ma da je meni to sredit radi sebe da gledam tv da se ne zajebavam da ih ne cekam zato hvala na info i na passu

technoGeek je napisao(la):
Moras na portu odrediti VPI/VCI i ostale parametre pa ce ti onda raditi. Odnesi to monterima ako vec nisi, i nek ti rijese, ili procitaj uputstvo na mojatv.ba ;)

ma po njihovim postavkama nista mi ne radi to je ono zalosno:(((( ledi mi slika kad prebacim na novi kanal zamrzne skroz resetuje net i ne radi mi drugi stb :(
 
Član
MEDOLF je napisao(la):
resetovao se sam nabijem ga na ku*ac ma da je meni to sredit radi sebe da gledam tv da se ne zajebavam da ih ne cekam zato hvala na info i na passu

technoGeek je napisao(la):
Moras na portu odrediti VPI/VCI i ostale parametre pa ce ti onda raditi. Odnesi to monterima ako vec nisi, i nek ti rijese, ili procitaj uputstvo na mojatv.ba ;)

ma po njihovim postavkama nista mi ne radi to je ono zalosno:(((( ledi mi slika kad prebacim na novi kanal zamrzne skroz resetuje net i ne radi mi drugi stb :(




po njihovim upustvima sa stranice sam postavio i od tada su nastala sranja:(
 
Top