moja tv full problem pomoc

moja tv full problem pomoc

Član
Imam moju tv full sve je dobro radilo dok nisam resetovao ruter i sad ne radi nista osim interneta, modem tp link nije wlan nego obicni mozel mi neko pomoc poz!!!!!!!!
 
Član
probaj ponovo resetovat, pa upali tv i prati dokle dodje no punjenje i jel uopste radi sta
 
Član
ma ne radi nista nego samo napise ono trazi verziju ovo ono nema nove verzije i nista nemam ni telefona ni nista:(((
 
Član
jesi pregledao kablove da nije koji iscupan, bas ti se u nevrijeme to desilo, sutra vjerovatno ni ne radi ona sluzba za podrsku, tako do ponedjeljka si bez toga

al opet probaj resetovat jos jednom, ako nisi, meni je tako bilo i proradilo nakon drugog :D
 
Član
ma kakvi nista resetovao postavke sve modem pali gasio
kablove pregledao ma sve sto postoji nista zvao njih nista :((((
 
Član
evo sad sam pitao jarana stari mu radi u telekomu, kaze da nisi smio resetovat ruter moras nazvat one za podrsku da ti ponovo nastimaju ;)
 
Član
zvao sam ali kazu da moram cekat montera znal slucajno koje idu postavke da unesem rucno? moja tv full tp link ruder obicni nije wlan
 
Pa nisam ga jednom restartovao, iz postavki, ili izvlacenjem struje, ali naravno ostane na postavkama svojim. Da ih ne cekas, porani monterima u office oko 7 pola 8, ponesi papire i podatke, i nastimat ce ti za 5 minuta ;)
 
Član
kaze da mozes i sam nastimat al nije jednostavno, njegov stari to brzo nastima. sad je otisao spavat sutra ga pitam pa ti javim ako do tad ne sredis ;)
 
Član
Uh kod mene se isto na full gasio palio , ali nisi trebao reset uraditi malo je zafrkano ako neznas sada tv nastimati, ja sam nazvao telekom , omda na telerfon rekao dodite i odklonite gresku, jer ja to placam i spustio slusalicu, dosli nakon 2 dana i novi ruter ubacili
 
Član
nemozes sam,mislim mozes, al nece ti rec kako,moras njima odnjet, ako je sta i riknulo dat ce ti drugi odma
 
Član
Ma nazovi prijevi gresku neka ti donesu ruter ovaj sada sto koriste ZTE , malo se slika poboljsala , internet OK , za wireless ce ti reci da nenude vise tu uslugu i nece ti ukljuciti , ali naravno da ima put kako, samo su password promijenili nije vise Admin Admin
 
Član
ma prijavio sam doce mi do iduceg bajrama:((( to je problem:((((

koji je pasworD?

imal ko kakv prijedlog da se odradi sta u kucnoj reziji da ne cekam njih???


evo koje errore izbacuje



>> Testing Ethernet LAN connection ...
PASS

>> Testing ADSL Synchronization .
PASS

>> Testing ATM OAM segment ping ...
PASS

>> Testing ATM OAM end to end ping ...
PASS

>> Testing ATM OAM F4 segment ping ...
FAIL

>> Testing ATM OAM F4 end to end ping ...
FAIL

>> Ping Primary Domain Name Server .
PASS

>> Ping www.yahoo.com ...
PASS

Ping Tool


EVO podesio sve radi samo nece da mi radi drugi stb uredjaj:(
 
Top