Moja Tigrica; Opel TIGRA

Moja Tigrica; Opel TIGRA

Član
Evo da vam prestavim i moju Tigricu, my bebe...
Motor: 1.4 16V, K&N Panel
Xenon 6000k
Koza, Klima, Grijaci (sjedista, retrovizori)

:::predstavljanje:::


:::predstavljanje:::


:::Xenoni:::


:::predstavljanje:::


Tek sam je kupio prije 2 mjeseca, pa ce da se uradi nesto
u buducnosti; BI-Xenon, K&N gljiva ludara :D, neki mali woofercic od jedno 1500w, Akrapovic, mala dorada felgi i neke naljepnice..
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Fina tigra pravo.Poznanik mi ima jednu ali onu 1.6 16v i ide predobro, :cool:

Ma i ova je po gradu dobra za start, a i netreba vise, od semafora do semafora.. :) hehe... hvala puno drugg....
 
Član
Čestitam postali ste tata :D;)

ajd kad je malo doradis nemoj zaboravit ubacit slike i nas zanima kako ce to da bude :D
 
Član
hard2beat je napisao(la):
Čestitam postali ste tata :D;)

ajd kad je malo doradis nemoj zaboravit ubacit slike i nas zanima kako ce to da bude :D

Naravno, naravno... potrudit cu se da to bude predobro, aBd...

HVALA NA LIJEPIM RIJECIMA !!!
 
Član
Fin autic, samo ti ovi farovi sa xenonima sijaju vise okolo nego tamo gdje bi trebali, na slici me oci zabolise mogu samo da zamislim kako je uzivo ljudima koji ti idu u susret :D
 
Član
menjic je napisao(la):
Fin autic, samo ti ovi farovi sa xenonima sijaju vise okolo nego tamo gdje bi trebali, na slici me oci zabolise mogu samo da zamislim kako je uzivo ljudima koji ti idu u susret :D

Ma drug moj, cini ti se, to je od aparata tako, a bash su fini cak i malo niski...
Hvala na lijepim rijecima i o tebi puno srece sa tvojom motopicilicom...
 

IGY

Član
menjic je napisao(la):
Fin autic, samo ti ovi farovi sa xenonima sijaju vise okolo nego tamo gdje bi trebali, na slici me oci zabolise mogu samo da zamislim kako je uzivo ljudima koji ti idu u susret :D

ili kad se vozi iza nekoga, kao iza mene neku noc grgrgr :lol:
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
prelijepo druze,ja sam sanjano o tigri kada sam bio momak,bas je azdahica ;)

:lol::lol::lol::lol: ja jos kao dijete i nisam ispunio san. koliko se krecu i koja je god. ova kod tebe? moze na pp
 
Član
imao sam istu i boja i motor....super je to autic...ide sasvim solidno s obzirom na motor...jedina mana je prostor u unutrasnjosti....meni je ostala u super sjecanju nikakvih problema nisam imao...nek je sa srecom;)
 
Top