Moja Supra

Moja Supra

6899629579_91c2c7f0f1_b.jpg

Evo sta sam sve promjenio.

6899608321_753c8e51b7_b.jpg

ko nov :)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ti si dokaz da bi mi iz Bosne bili najjaci tuneri, samo nas plate zezaju :icon_cry:, sve najbolje u daljem radu :cool:

Pogotovo bi ti bio :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Armin NHF, samo naprijed. GTBoard pati za tobom :)
 
Gtboard me zove svake godine na njihov event, ali fale mi dragradial gume da smijem vozit preko 300 sa traction. One su vrlo skupe :(

BaXRS4 je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
Ti si dokaz da bi mi iz Bosne bili najjaci tuneri, samo nas plate zezaju :icon_cry:, sve najbolje u daljem radu :cool:

Pogotovo bi ti bio :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Armin NHF, samo naprijed. GTBoard pati za tobom :)
 
Član
ArminMkiv je napisao(la):
Gtboard me zove svake godine na njihov event, ali fale mi dragradial gume da smijem vozit preko 300 sa traction. One su vrlo skupe :(

BaXRS4 je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
Ti si dokaz da bi mi iz Bosne bili najjaci tuneri, samo nas plate zezaju :icon_cry:, sve najbolje u daljem radu :cool:

Pogotovo bi ti bio :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Armin NHF, samo naprijed. GTBoard pati za tobom :)

Znam da ništa nije lako pa ni snabdjevati Supru, nadam se da u skoroj budućnosti bude keša i za to, u svakom slučaju samo naprijed i sretno.
 
Hvala :)

MuMa je napisao(la):
evo ja tek sada vidio temu svaka cast druze :)) masina je samo takva


Jedva cekam da se vratim kuci, bio sam u Kini evo preko 2semice sa poslom, i vise su mi ovi kinezi dodijali, skugdje ih ima :p ovdje u Sanghai:u
 
Član
ArminMkiv je napisao(la):
Hvala :)

MuMa je napisao(la):
evo ja tek sada vidio temu svaka cast druze :)) masina je samo takva


Jedva cekam da se vratim kuci, bio sam u Kini evo preko 2semice sa poslom, i vise su mi ovi kinezi dodijali, skugdje ih ima :p ovdje u Sanghai:u

haahahha U Kini :) imao bi bas zelju da idem u kinu druze na koliko ps ide supra ??? :) ocel oboriti onaj rekord sto ste pisali u temi : )
 
Član
Armin mi reče da se nada 1300+ KS sa oko 200+ KS nos-a ako sam ga dobro razumio, kuckali smo se danas.;)
Sad spava, Kina je to.:D :lol:
 
Top