Moja Supra

Moja Supra

Član
Exclusive photo.:D

6201379083_3a1947e044_b.jpg


Sorry, Armine, morao sam.:D
 
hehe spijun :p

sklopio sam zadnji kraj :) sad nastavljam sa motorom ali ne race motorom nego drugi motor koji je skroz stock, da prodjem tehnicki pregled. Jer ovo je streetcar i hocu da ga vozim po cestama. Nisam imao vremena za garaze jer sam radio puno na terenu sa poslom, ali sad ce biti vise vremena iduca 1-2mjeseca
 
sve mislim da ne odem na tehnicki pregled i da auto voza kao sto sam vozio 2god dosad, ilegalno. Jer ipak ce se nesto lomit i necu moci da ga vozam. A kad ostvarim osmicu na 402m onda mogu mislit na takve stvari, sada nemam niti vremena niti zivaca za tu proceduru.
 
ddruze veliki poz. za tebe cuo sam dosta o tebi lik si N-1
nisam mislio da ces i ti ovdje se uclaniti ja sam oskora tu pa malo njusko okolo kad i tebe nadjo
 
imam par ludjaka veliki prijatelja u tvojoj okolini pa mi pricali o tebi, eh reko daj da vidim i tog japanca kad evo te
buraz samo napred sve pohvale a trenerku sa sebe ne skidaj neka se vidi BIH
nek smo puni bosne a i bosna vala nas
 
Nemam slika za ovaj update ali sam otjerao Blok, radilicu i klipove i "billet main caps" do su drzaci radilce u bolljemmaterijalu. Sve je sad kod jedne firme koja ce uraditi busenje bloka. busenje za ove 7komada billett maincapsa i poliranje radilice. Ovo je najskuplji dio projekta ove godine. Samo busenje za ove billett maincaps kosta oko 1200eura a busenje za klipove oko 400. Nadam se da ce biti uradjeno sve do sljedeceg vikenda.
 
Top