Moja Supra

Moja Supra

Član
hahaha

respect :D

nije fake ...vidite da slabo zna nasu gramatiku ...hahah ne znam je ni ja ..a kamoli on :D

svaka cast jos jednom :D sto manje kvarova .. :D
 
BHT Ovisnik
smiley_abuv.gif
smiley_abuv.gif
svaka cast,auto ti je san snova,neznam sta bih ti rekao,sve su rekli:cool:
 
Član
ma nevalja ovo gledati...srcani zacas drmne...ma sta bi ti reko..eto auto ti nista nevalja.....:icon_smile::icon_smile::icon_smile:supra je jedno od meni najpozeljnijih auto...sretno u nastavku ako hoces sta da pravis al ne bi trebo...da je meni i ovo imati...
 
Član
respect na radu ....bravo
ma ko raketa ti supra
nekako svi jaka auta na sr dolaze iz svedske ..pogotovu bmw jap cars amis
neznam kakve su vam cjene za ubacivanje turba i opreme za motor ..nebi bilo lose da malko info mi prebacis na pm
 
Haha.. wow, hvala vam svima, ima vas dosta na ovom sajtu. Bas mi se svidja ova stranica, mislim da cu ostati i nastavit pokazivat slikica ovoga projekta. Izvinite nije mi bas gramatika najbolja jer ne pisem Bosanskim jezikom cesto, ali mogu mi pricat slike i filmovi za mene haha.

Yes, Turbina je iz tenka.. Americkog tenka :) ali taj turbo se pokvario i sada sam nabavijo skroz novi a ne onaj stari sto mu je bilo 20godia.

Novi dijelovi su stigli =)

4011171073_2408806848.jpg


3948190977_d0f872ff24.jpg

Auto je rastavljeno, bice malo lakiranja, promjenit mortizere, lezajeve u motoru jer oni su slabi.
Novi turbo, auspuh, baterija se treba sklonit nazad, jos jedna benzinska pumpa, jer sad imam dvije a to nije dovoljno. Imam dosta posla ove zime :)
 
auto vrh vrhova, ako bog da pa odem u kanadu opet kupujem sebi supru obavezno to mi je san ili supra ili M3 2002god. s tim da tamo nisu cijene opicene ko ovdje na balkanu. svaka cast na autu ali meni bi bilo dovoljno i 400konjica :icon_biggrin: haha
 
Top