Moja Skoda

Moja Skoda

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
roki_actros je napisao(la):
Lijep skodilak...Moze se od tog auta cudo napraviti...Lijepo je sacuvana, samo naprijed...

Ma sta ja znam, nisam bas neki espert posebno, voli bih nekih stvari uradit na njoj al neisplati m ise bas, jer mi je motor poslab 1.9 Dizeel, lijeno je to, al sta je tu je vidicemo josh :p
 
Član
ma moze se to bgm dobro dobro srediti..prosle godine sam vekinu skodu vidio u travniku i nikad nebi reko da je to ista skoda:lol::lol:
 
shank3r je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Lijep skodilak...Moze se od tog auta cudo napraviti...Lijepo je sacuvana, samo naprijed...

Ma sta ja znam, nisam bas neki espert posebno, voli bih nekih stvari uradit na njoj al neisplati m ise bas, jer mi je motor poslab 1.9 Dizeel, lijeno je to, al sta je tu je vidicemo josh :p

Ma kakvi preslab imam odlicno iskustvo i sve rijeci hvale za taj motor jer sam svojevremeno vozio Skodu Feliciu 1,9 D (GLX)...Idi na styling i cooliraj;)
 

IGY

Član
na dobrom si putu da od skode napravis auto
hehe sala
dobar skodilak ocuvana je dosta
 
Član
IGY je napisao(la):
na dobrom si putu da od skode napravis auto
hehe sala
dobar skodilak ocuvana je dosta

hehe, Ma nisu loshe, svidjaju mi se pravo samo jos da je u njoj motor TDI, sve bi bilo uredu, a ovakoo ( sta je tu je ), vidjecemo dok se do paaara kakvih dodje sta ce bit :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top