Moja PS garaza !

Moja PS garaza !

Član
allroad je napisao(la):
saturation, saturation... obavezno to smanji
valjda znas o cemu pricam i sta je to ? ako ti nije jasno pitaj slobodno ali to ti je najveca greska.... radovi su zanimljivi maska na audiju je lijepa samo da nije tako boja jaka to bi bilo super ;)

Nije mi bas najjasnije de pojasni ipak sam pocetnik a htio bi da popravljam svoje radove...;)
 
Član
mogul ti i ja poslati svoju limuzinu da je malo sredis ak nije problem odg meni direktno ak moze pa se nadjemo negdi da ti posaljem fotke
 
Član
RE: Moja PS garaza ! NEW VW Polo

Novi rad od mene VW Polo ;)

Dobro dosli komentari... ;)

2aguads.jpg
 
saturation ti je,kad podesavas nijansu boje....ti odes brate previse,i boja izgleda neprirodno!Extra ga odradis...i na kraju sa bojom,da izvines "useres"!
 
Član
TROUBLE_MAKER je napisao(la):
saturation ti je,kad podesavas nijansu boje....ti odes brate previse,i boja izgleda neprirodno!Extra ga odradis...i na kraju sa bojom,da izvines "useres"!

Pokusam to na najbolji nacin da sredim pokusao sam na Polu da odradim saturation sto manje pa eto vi procijenite jel icemu boja ? ;)
 
Član
Zahvaljujem se na lijepim komentarima koji su upuceni za radove evo odradio jos jedan rad u PS-u jucer poceo danas zavrsio :cool::cool:

Audi A1

s3mu0j.jpg
 
Top