Moja Nova BABAROGA - HONDA CBR 954 RR REPSOL -jedan mali klip ( zimski dani )

Moja Nova BABAROGA - HONDA CBR 954 RR REPSOL -jedan mali klip ( zimski dani )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
RE: Moja Nova BABAROGA - HONDA CBR 954 RR REPSOL

auu druze pravo dobra masina nek je sa srecom i da se na vozas ;)
dobar i ovaj kec sa remusima i poderanim gumama fine mu kombinacije boja ;)
 

sUx

Član
RE: Moja Nova BABAROGA - HONDA CBR 954 RR REPSOL

@ Allroad hvala drug ,aBd navozacu se sljedecde sezone , a ova R1 to mi je od druga iz mostara on vozi pistu i na R1 je sve stavljeno sto se moze staviti od dodatne opreme ( power comander,quick shifter ,felge od magnezija,mali zupcanici i naprijed i nazad itd itd ... a gume su Dunlop GP ( za piste ,brze se trose ) zato su se ogulile onako sa strana hehehe;)

@ enesss Hvala druze ,ma samo pametno nema ekstremnih gasova ( to uvijek kazem a ponese me :D ) mene je najvise strah auta po gradu da mi ne ulete nedo Bog a sto se tice mene nece biti gresaka

@ bmwscaner hvala druze ,mogao si je vidjeti u Mostaru na zadnjem race-u bila je 3 dana :D

@ sub3r hvala drug ,moze nije frka ;)

@ TDi Power hvala drug , lagano samo ;)

@ nOKe hvala drug:D

@ edo_16v hahahah ma nema alkohola odavno vec, zadnji put sam se napio kad je kec jos bio kod mene ,ja sjeo poslije toga da upalim nemogu brave da potrefim i tad su me dovukli kuci i mene i keca i rekao sam od tad alkoholu vozdra hehehee

@ LSD hvala puno drug

@ renault_fan hvala drug hocu naravno ;)

@ arminnn hvala druze

@ Aditas ma onu noc kad je utakmica bila uletise mi 2 auta pjano sve ,al eto dobro se zavrsilo nije nikome nista bilo hvala Bogu ,a i ja budala negdje posao s motorom hahaha sve OD RETRA DO CARSIJE RASTJERAO BLOKADOM HAHAHAHa :D
 
Član
RE: Moja Nova BABAROGA - HONDA CBR 954 RR REPSOL

Dobra zujalica,nek ti je sa srećom i čuvaj se :cool:
 
Član
RE: Moja Nova BABAROGA - HONDA CBR 954 RR REPSOL

jos jedan sa preko 170 konja..i sa piste..kolega jesi ti mjerio snagu pa da znas koliko konja ima.?.trebalo bi tu svasta uradit za tu konjazu...sam taj ispuh ti nedaje full mozda ni 10 konja..neznam zasto naglasavas da ima preokrenutu vilicu??pa to su imali strojevi prije 15 godina..taj model se jako kratko zadrzao, i nije se bas nesto pokazao u moto svijetu..
 

sUx

Član
RE: Moja Nova BABAROGA - HONDA CBR 954 RR REPSOL

Darth je napisao(la):
jos jedan sa preko 170 konja..i sa piste..kolega jesi ti mjerio snagu pa da znas koliko konja ima.?.trebalo bi tu svasta uradit za tu konjazu...sam taj ispuh ti nedaje full mozda ni 10 konja..neznam zasto naglasavas da ima preokrenutu vilicu??pa to su imali strojevi prije 15 godina..taj model se jako kratko zadrzao, i nije se bas nesto pokazao u moto svijetu..

ma jok ba STONERU ima 30 konja jedva se vuce po cesti ....

mirzaa3 je napisao(la):
Odlican motor...nek je sretno...

hvala druze;)
 
RE: Moja Nova BABAROGA - HONDA CBR 954 RR REPSOL

extra motor odlican model, samo lagano nemoj previse divljat posto znam kako to ide i svi ostali malo se nafuras i eto belaja...sretno u sljedecoj sezoni :cool:
 

sUx

Član
RE: Moja Nova BABAROGA - HONDA CBR 954 RR REPSOL

vw_damir je napisao(la):
Odlican motor...nek' bude sa srecom ...


hvala drug

zerocool152003 je napisao(la):
extra motor odlican model, samo lagano nemoj previse divljat posto znam kako to ide i svi ostali malo se nafuras i eto belaja...sretno u sljedecoj sezoni :cool:

hvala druze ... necu divljati ;)
 
Član
RE: Moja Nova BABAROGA - HONDA CBR 954 RR REPSOL

Waoooo pila prava sretno sa njom ;)


Repsol zivotna zelja :cool:
 

sUx

Član
RE: Moja Nova BABAROGA - HONDA CBR 954 RR REPSOL

DaBu je napisao(la):
Waoooo pila prava sretno sa njom ;)


Repsol zivotna zelja :cool:

hehe hvala druze...
nego de mi reci ima li mi keca u gracanici , vozi ga honi sad plave je boje ;)
 
Član
RE: Moja Nova BABAROGA - HONDA CBR 954 RR REPSOL

mnogo dobra babaroga..... puno sigurnih predjenih km :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top