Moja kockica

Moja kockica

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ifr9z5.jpg


Salim se :D

Evo dosao je i taj dan,da i ja otvorim temu u garazi :D Radi se o BMW-u E30 ,316 1.8 66 kw ( 90 ks )karburator.1987.god.Znam ko je ranije vozio i kako je odrzavano i pazeno,limarija zdrava kao da je sad iz fabrike,sve radi,nista ne kucka.Jedino sto moram promijeniti su ulje i filteri,ostalo ili je sve novo tek stavljeno ili je u veoma dobrom stanju.Od ulaganja jos samo ima plastika na prednjoj karambolci i zadnja karambolka je malo u sredini udubljena,mislim da se moze lako iskuckati.Dobio sam jos i kenwood cd,momak kupio u americi,oznake KDC-MP228 i u autu imaju neki SONY zvucnici.Dok obavim ovo prvo najbitnije sto sam vec rekao planiram staviti neku finu dvocjevku ozada (zadnji lonac),uzeti naprijed bijele zmigavce,stopke transparentnim sprejem ofarbati u crveno i mislio sam niklovane lajsne u mat crnu te kupiti mu fine obrvice naprijed.Trenutno je na celicarama ali dobio sam i origigi BMW alu felge na ljetnim gumama.Ima i daljinsko zakljucavanje i alarm.Kvalitetne slike ce biti za koji dan digitalcem,evo za pocetak koja slikica sa moba da vidite o cemu se radi :

eak1ec.jpg


a3fbea.jpg


15w02o.jpg


Nadam se da cu ga lijepo srediti,naravno uz vasu pomoc :p
 
Član
samo ga spusti i obavezno tamne folije na stakla i potrudi se da nadjes M tech nastavke za te branike ima da bude dobro auto
p.s.nemoj se truditi da farbas lajsne uvijek se ljusti boja
 
Član
Fin autek, puno srece i ugodno predjenih kilometara :)

mogu l znati kolko si kesirao za to zadovoljstvo, ako nije tajna, moze i na pm :D
 
Član
@ bmwscaner - i ja sam razmisljao bas da li se ljusti,problemi su oko toga tako da je bolje ove uglancati da se sjaje :) kako izgledaju ti M tech nastavci,imas li koju sliku ?

@ hare - imas pm :)

Hvala momci
 
Član
a joj sto je meni ova poznata lokacija Visnjik,hotel Belvedre mozda a i usput fina vozilica
 
Član
Schumi je napisao(la):
@ bmwscaner - i ja sam razmisljao bas da li se ljusti,problemi su oko toga tako da je bolje ove uglancati da se sjaje :) kako izgledaju ti M tech nastavci,imas li koju sliku ?

@ hare - imas pm :)

Hvala momci

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=5306&page=2

evo pogledaj ovde na mom starom autu sta su bili
a usput ako nedje naletis ti ili bilo ko na taj komplet nek javlja odma kupujem jer nema boljeg kompleta za kocicu sa uskim stopkama
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
@ bmwscaner - i ja sam razmisljao bas da li se ljusti,problemi su oko toga tako da je bolje ove uglancati da se sjaje :) kako izgledaju ti M tech nastavci,imas li koju sliku ?

@ hare - imas pm :)

Hvala momci

http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=5306&page=2

evo pogledaj ovde na mom starom autu sta su bili
a usput ako nedje naletis ti ili bilo ko na taj komplet nek javlja odma kupujem jer nema boljeg kompleta za kocicu sa uskim stopkama

Bas su extra ovi nastavci ali nazalost mislim da ih je gotovo nemoguce naci.BMW ide danas kod majstora da ga malo pretambura,i da probam naci ovu plastiku sa prednje karambolke i bijele zmigavce
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top