Moja garaza , otvaranje i komentari

Moja garaza , otvaranje i komentari

Ja imam zamjerku na clanove koji predstavljaju svoja auta kao i prijedlog kako da se to rijesi , znaci prvi put mi se desilo da mi neko popljuje auto zbog ruznijeg od mog , naravno niko nije savrsen i svako ko otvori garazu bar ko nije plitak u glavi svata da ce se nekom njegova kreacija svidjeti nekom ne , da ce nekad ljudi biti u pravu nekad ne , i da to sve normalno ljudski treba prihvatiti , previse se rasprava po garazama vodi oko toga jer neki misle da su izmislili tuning&styling i prebacuju da su ljudi koji komentarisu ljubomorni ili neznalci , za primjer uzimam slucaj Golfa 5 Benjo , koji je otvorio svoju garazu da je svi vide i onda ne prima kritike ljudski nego jednostavno samo napise citiram "bitno je da se meni svidja" , koji je onda razlog otvaranja garaze ako si to uradio samo za sebe? Ja predlaze da se u neka pravila prije otvaranja garaze ubaci nesto na fazon kulturnog ponasanja , da treba prihvaitit svaku kritiku i pohvalu ako je uredno napisana , i pord toga bi stavio da se na forum ne mogu prijaviti osobe koje NE posjeduju svoje licno auto jer je pun forum djecurlije koja negdje na Facebooku procitaju ili im neko kaze taj i taj ima najbrze i najbolje auto i onda se oni toliko nafuraju da ne znaju u sustini sta pisu a kad dodju na SR vide plin u gepeku i pitaju jel to nitro :lol:

Et toliko od mene nadam se da ce razumne osobe ovo procitati da nece i ovdje doci do rasprave
 
Član
Ništa od ovoga.;)

Džaba trošiš svoje živce. Ne možeš ti nikom zabraniti da ti pljuje po autu ako mu se ne sviđa.;) Ćuti i trpi.;)
 
Ne ne ne nisi me svatio , ja primam sve kritike bez uvreda ne moze se svakome sve svidjeti , ali dosta drugih ljudi ne zeli da se pomiri s istinom nego bahato odgovaraju i zbog toga nastane diskusija od 10 strana
 
Član
Bogami ozbiljno si se uhvatio mene ako imas neki problem slobodno pisi preko PP.Da odma razjasnimo ako ti nesto nije jasno ako treba posalcu ti broj preko PP, al sta me imas koji k* spominjat mene i moje auto po drugim temama
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ne ne ne nisi me svatio , ja primam sve kritike bez uvreda ne moze se svakome sve svidjeti , ali dosta drugih ljudi ne zeli da se pomiri s istinom nego bahato odgovaraju i zbog toga nastane diskusija od 10 strana

Shvatio sam ja tebe pošto sam prethodno propratio i tu drugu temu. Mislim da te lične stvari i nesuglasice treba rješavati na drugom mjestu, a ne na forumu. Usput će se još 10 ljudi zakačiti i gdje to vodi?:icon_rolleyes:

edo_benz je napisao(la):
hajmo se potuc :lol:

Smiješ li, a?:D
 
Benj0 je napisao(la):
Bogami ozbiljno si se uhvatio mene ako imas neki problem slobodno pisi preko PP.Da odma razjasnimo ako ti nesto nije jasno ako treba posalcu ti broj preko PP, al sta me imas koji k* spominjat mene i moje auto po drugim temama

Tebe sam samo stavio kao primjer rekao sam ti vec s tobom sam zavrsio , nisam ja seljak da meni trebaju PP ili mobiteli ja sam normalno gradsko djete koje prima i pohvali i kritike a ocigledno nema nas takvih , ja samo kazem ako vec neko otvara garazu treba da bude svjestan da su ukusi razliciti i prihvaiti savjet , ja sam fino napisao misljenje a od vas sam dobio samo bahate odgovore , i ja sam debil sto se trudim da ovdje nesto promjenim , nek neko obrise temu previse je neozbiljnih ljudi da bi ja ovdje nesto promjenio
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Benj0 je napisao(la):
Bogami ozbiljno si se uhvatio mene ako imas neki problem slobodno pisi preko PP.Da odma razjasnimo ako ti nesto nije jasno ako treba posalcu ti broj preko PP, al sta me imas koji k* spominjat mene i moje auto po drugim temama

Tebe sam samo stavio kao primjer rekao sam ti vec s tobom sam zavrsio , nisam ja seljak da meni trebaju PP ili mobiteli ja sam normalno gradsko djete koje prima i pohvali i kritike a ocigledno nema nas takvih , ja samo kazem ako vec neko otvara garazu treba da bude svjestan da su ukusi razliciti i prihvaiti savjet , ja sam fino napisao misljenje a od vas sam dobio samo bahate odgovore , i ja sam debil sto se trudim da ovdje nesto promjenim , nek neko obrise temu previse je neozbiljnih ljudi da bi ja ovdje nesto promjenio
nemoj ni kao primjer imas svojih ovde tunera pa stavljaj ih za primjer a vidim dobro i ti primas kritike cim otvaras teme da spominjes mene i moje auto
 
Benj0 je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
Benj0 je napisao(la):
Bogami ozbiljno si se uhvatio mene ako imas neki problem slobodno pisi preko PP.Da odma razjasnimo ako ti nesto nije jasno ako treba posalcu ti broj preko PP, al sta me imas koji k* spominjat mene i moje auto po drugim temama

Tebe sam samo stavio kao primjer rekao sam ti vec s tobom sam zavrsio , nisam ja seljak da meni trebaju PP ili mobiteli ja sam normalno gradsko djete koje prima i pohvali i kritike a ocigledno nema nas takvih , ja samo kazem ako vec neko otvara garazu treba da bude svjestan da su ukusi razliciti i prihvaiti savjet , ja sam fino napisao misljenje a od vas sam dobio samo bahate odgovore , i ja sam debil sto se trudim da ovdje nesto promjenim , nek neko obrise temu previse je neozbiljnih ljudi da bi ja ovdje nesto promjenio
nemoj ni kao primjer imas svojih ovde tunera pa stavljaj ih za primjer a vidim dobro i ti primas kritike cim otvaras teme da spominjes mene i moje auto

Ja primam sve kritike koje su normalno napisane , tebe stavljam zato sto sam kulturno napisao text a napdanut sam u roku 10 sekundi , rasprava je gotova nemam se ja sta vise prepirati s tobom , ovo moze pod kljuc
 
Član
ahahaha,imas kaze sebe i svojih tunera ahahaha
a ti si neki vanzemaljac ili?
nisi nash tuner,tuner sa bhtuninga?
 
litle dragon je skroz u pravu,
ukusi su razliciti i ne moze se svakome svidjeti tvoje auto,
e sad sto to svak prihvata na ovaj ili onaj nacin to je individualno,
ali sustina ovog svega je da se predstavi auto i radovi na autu, da
se druzi i razmjenjuju misljenja, iskustva, na kraju krajeva da se
pomogne u sredjivanju auta, a ne da se vode vjecne rasprave, ja brzi on brzi, moje
ljepse njegovo ljepse
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
litle dragon je skroz u pravu,
ukusi su razliciti i ne moze se svakome svidjeti tvoje auto,
e sad sto to svak prihvata na ovaj ili onaj nacin to je individualno,
ali sustina ovog svega je da se predstavi auto i radovi na autu, da
se druzi i razmjenjuju misljenja, iskustva, na kraju krajeva da se
pomogne u sredjivanju auta, a ne da se vode vjecne rasprave, ja brzi on brzi, moje
ljepse njegovo ljepse

potpis
 
Legend
ovdje samo jos zestoke uvrede nisu pale.....mislim da ovo nije vrijedno svadje.
Na ovom forumu sam od samog pocetka, NIKAD se nisam ni sa jednim clanom kacio.
Zasto ?
Ama da imas rozog trabanta,trudis se oko njega,volis to i predstavis ovdje,.....cijenim trud i ako tebi to pase ,uzivaj brate.... zna se dobro ,u pozitivnom smislu da "Svaka budala ima svoje veselje" svi imamo svoje ukuse

Ja sam do sad svakakvih komentara primao,i pozitivnih i negativnih,pa sta ... Boze moj ne pase ti , ok smjeskaj se,hebi se :lol: bla bla.....meni je ok

Ne znam vise kako da se izrazim i sta da napisem,....nadam se da si shvatio moje misljenje,.....ajde ugladite situaciju i mirna Bosna druze;)
 
Član
enesss je napisao(la):
ovdje samo jos zestoke uvrede nisu pale.....mislim da ovo nije vrijedno svadje.
Na ovom forumu sam od samog pocetka, NIKAD se nisam ni sa jednim clanom kacio.
Zasto ?
Ama da imas rozog trabanta,trudis se oko njega,volis to i predstavis ovdje,.....cijenim trud i ako tebi to pase ,uzivaj brate.... zna se dobro ,u pozitivnom smislu da "Svaka budala ima svoje veselje" svi imamo svoje ukuse

Ja sam do sad svakakvih komentara primao,i pozitivnih i negativnih,pa sta ... Boze moj ne pase ti , ok smjeskaj se,hebi se :lol: bla bla.....meni je ok

Ne znam vise kako da se izrazim i sta da napisem,....nadam se da si shvatio moje misljenje,.....ajde ugladite situaciju i mirna Bosna druze;)
ma ne nervira mene to sto su mi rekli da im se auto nesvidja i da ima par sitnica koje se treba uradit to ce bit odradjeno, al kad mi kazu ruzno ili nesto tako jednostavnmo moram bit "bahat" al ovi su najbolji kaze ovdje smo da ti pomognemo tako sto stave sliku auta i kazu ovako si trebo uradit tako je bolje i ljepse ako je to pomoc stavrno mi ta vrsta pomoci netreba
 
Top