Moja četvorkica : )

Moja četvorkica : )

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo moje 4-kice ;)

dsc00369qt8.jpg


dsc00370gi5.jpg


dsc00300ie8.jpg
 
Član
Pozz kolega...jel ovo od Jim-a Audi ? :) odlican je brate, samo pokrpat rupe od krila na gepeku i prednji spojler pokrpat, barem su to bile mane zadnji put kad sam ga vidio u gradu :)
 
Član
Lijepa cetvorkica, nekad sam i ja imao takve fele, 17" su bile, ali sam ipak presao na 18".. ;) Stopove stavi sa diodama, vidio sam na jednoj crnoj cetvorci kao kod tebe, extra stoji.. Koji je motor?
 
Član
tibor987 je napisao(la):
Pozz kolega...jel ovo od Jim-a Audi ? :) odlican je brate, samo pokrpat rupe od krila na gepeku i prednji spojler pokrpat, barem su to bile mane zadnji put kad sam ga vidio u gradu :)

Jest, bio ;) rupe davno pokrpane, stavljeno krilce od S4, prednjem spojleru nije nikada ni bilo ništa tako da... ;)

Vladex je napisao(la):
Lijepa cetvorkica, nekad sam i ja imao takve fele, 17" su bile, ali sam ipak presao na 18".. ;) Stopove stavi sa diodama, vidio sam na jednoj crnoj cetvorci kao kod tebe, extra stoji.. Koji je motor?

Pa da, i ja sam odlučio preći na 18 cola samo mi teško naći zamjenu za ove, baš su mi nekako simpa, bio bih najzadov. da su mi ove za col veće :icon_smile:, motor je 2.8...

A štopove bih odmah kupio samo ne znam gdje da ih naručim bar one koje ja hoću....
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Pozz kolega...jel ovo od Jim-a Audi ? :) odlican je brate, samo pokrpat rupe od krila na gepeku i prednji spojler pokrpat, barem su to bile mane zadnji put kad sam ga vidio u gradu :)

Jest, bio ;) rupe davno pokrpane, stavljeno krilce od S4, prednjem spojleru nije nikada ni bilo ništa tako da... ;)

Vladex je napisao(la):
Lijepa cetvorkica, nekad sam i ja imao takve fele, 17" su bile, ali sam ipak presao na 18".. ;) Stopove stavi sa diodama, vidio sam na jednoj crnoj cetvorci kao kod tebe, extra stoji.. Koji je motor?

Pa da, i ja sam odlučio preći na 18 cola samo mi teško naći zamjenu za ove, baš su mi nekako simpa, bio bih najzadov. da su mi ove za col veće :icon_smile:, motor je 2.8...

A štopove bih odmah kupio samo ne znam gdje da ih naručim bar one koje ja hoću....

Ispriek za spojler, meni se ucinilo da je malo napuknut, onda mene oci vise od strebanja varaju :icon_biggrin: ...pogledaj jel ima ista u FK katalogu ili zovni A3M u Banjaluku pa pitaj ;)
 
Član
gorane sine okle tebe :)
fina cetvorka samo spora nekako hahaha
nisam odavno na pistu dolazio kad dodjem malo cemo se trkovati :) laksi si od jima mozda sad bude cetvorka brza
ups...zaboravih... i ja sam jaci 50 konja :)
 
Član
Autic je prelijep,uvijek mi se svidjao bas taj model.A sto se tice stopki,tu je svemocni e-bay,ne vidim problem....;)

Ili u kompletu http://cgi.ebay.de/Rueckleuchten-Audi-A4-B5-Led-Klar-Rot-Bj-95-99_W0QQitemZ310025721709QQihZ021QQcategoryZ57323QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top