Moja bivsa vozilica Fiat Punto mk2

Moja bivsa vozilica Fiat Punto mk2

Član
samo si trebo felge fine i spustanje odradit xenone stavit i to je to :) Ovako ti je previse plastike al pogotovu ovih plavih sijalica :icon_rolleyes: poneku ugradit negdje u unutrasnjosti je OK al ovako s vana je lose skroz al ajd i onako si ga prodo ;)

I zvucnika u gepeku kolko vidim je previse,vise za ukras nego za zvuk sta je od ovog spojeno bilo :icon_question: Onal Alpine R je vrh woofer da si samo njega spoji na dobro pojacalo i ove elipse to je mjera ;)
 
Član
koje sarenilo majko mila

kao sto ti rekose prije, sreca pa ti je bivsa vozilica, nadam se da ni jedno drugo auto neces ovako unakazit
 
Druze kao prvo trebao si da prvo malo upoznas forum, da je ovde glavna "fabrika" sto znaci spusti i zatamni, i da svaki drugi oblik tuninga bice populjvan od strane 80% foruma ako ne i vise, jer sve ostalo je cuning, znaci svi ostali u svijetu su ludi i cuniraju auta jos prave filmove i igrice na osnovu toga, samo mi balkanci smo pametni, jbt sta ces! Kao drugo sto jest jest moglo se ovo i ljepse malo odraditi, da si ga prije toga spustio, malo vece fele,i onda neke dobar kit, ovak bas odudara! A kao trece ne vidim svrhu pokretanja nove teme o bivsem autu, samo dolazi do pretpavanja foruma, spama i slicno, mogao si samo staviti jednu sliku gdje si se predstavljao i miran! Toliko od mene! I sto se tice passanera, nemoj pretjerivati, ali moze se fino srediti sa ukusom! Srecno!;)
 
Moja bivsa vozilica Fiat Punto mk2..

E a sada da svima ODG
Kao prvo auto nikada nije ni zavrseno nit je trebalo tako izgledat..
...NI MENI SE NIJE SVIDALO ALI JBG..
Ja niti sam pravio te branike ni nista jednostavno ih tako kupio bili malo polomljeni ti nastavci na branicima i dobio ih skoro djabe... Kupio od nekog momka sa plavim HGTeom iz Laktasa...
Posto sam auto htjeo raditi njegove org branike sam ostavio u garazu posto sam ove dobio kao sto rekoh skoro djabe i te onako samo prefarbao i namontirao... Dok sam bio u potrazi za dobrim plasticarom da mi to odradi pojavilo se mnogo problema na autu pa je vise bio kod majstora nego kod mene...
Prvo je crkla dizna od goriva kupim drugu zamjenim skoro odma nakon toga pukne mijenjac nadjem drugi platim 500km ono nevaljaju sinhroni prve i druge brzine pa da ne trazim drugi majstor mi prebaci to iz mog puknutog mijenjaca i Ok to popravim izadje me oko 700km sve to...
I taman malo da se oporavim od tog troska da krenem s radovima nakon 20ak dana od tog slucaja krenu problemi s MOTOROM.. Poceo se pregrijavati uradim generalku sve sredim crkne ventilator kupim njega i opet problemi s motorom opet pregrijavanje... Opet poravnam glavu odnesem i blok na ravnanje posto kaze majstor kao i on se iskrivio novi diftunzi sve to ok smontiramo vozem malo vremena pukne diftung glave nema snage u motoru lupa ko da je upala gvozdena marka :lol: Opet sve skinemo onda se pojavila pukotina u glavi motora to nisam htijeo krpiti kupim drugu glavu namontiramo sve ok neko vrijeme....Malo ga gonio i tako kad se zapalio... I kako kazu valjda pustao gorivo na nekoj plasticnoj grani od usisa ono se zapalilo i sve otislo u nepovrat :icon_sad:

A neko je spominjao feluge ono su bile 14ke zimske nisam mogao stavljat 15ke kada sam stalno imao problema s motorom...

I za neonke i gluposti njih sam kupio onako bez veze i stavio 6 komada platio nesto oko 70km pa reko da vidim kako bi izgledalo :lol:

A auto je trebalo ovako izgledati meni su se svidjali ovakvi branici...
Ali svako ima svoj ukus tako da...
apel28.jpg

By goran33 at 2011-06-23

Ove slike sam htijeo odnijeti prema njima da se urade branici
Samo bez ovog repa gore..
carzonefiatpuntomk2rear.png

By goran33 at 2011-06-23

PozZ


pleasure je napisao(la):
valjda neces i passata ćunirati na ovaj nacin :icon_smile:

XEXE ne brini kao sto rekoh ni Fiat nije trebao biti onakav ali jbg
A sada da obnovim malo slike Passata :icon_smile:
 
Član
@Leta_AvantGarde_
fazon je sto bi "tjuneri" kod nas da rade nfs, ili neki extremniji stayling, a budzet pa ni za postene fele... i onda nastaje cirkuzanje, plasticarenje koje je u vecini slkucajeva, nigdje veze i sl... ima auta iz bih koja su po staylu redovno, extremnije uradjena, ulozeno i novca i truda, pa se ne pljuju(u vecini slucajeva), ili da se na forumu pljuju auta sa worthese i sl .... al ne ide npr. budet 111 eura, 11ode na plave diode trakice i sl, ostane joja i sada, branike i sve za to da se radi...
 
Limpi je napisao(la):
@Leta_AvantGarde_
fazon je sto bi "tjuneri" kod nas da rade nfs, ili neki extremniji stayling, a budzet pa ni za postene fele... i onda nastaje cirkuzanje, plasticarenje koje je u vecini slkucajeva, nigdje veze i sl... ima auta iz bih koja su po staylu redovno, extremnije uradjena, ulozeno i novca i truda, pa se ne pljuju(u vecini slucajeva), ili da se na forumu pljuju auta sa worthese i sl .... al ne ide npr. budet 111 eura, 11ode na plave diode trakice i sl, ostane joja i sada, branike i sve za to da se radi...

Idemo u off ali nema veze:lol: Ma shvatam ja tebe u potpunosti, samo ovde ako neko nesto uradi lose odma pljuvanje i vrijedjanje, i rijetko ko(nije iskljuceno) da kaze e kolega ja mislim da to ne valja, mogao si to ovako ili onako, a ne odma sranje, katastrofa, i ostali komentari! I garantujem da velika vecina foruma se razumije u tuning ko ja u zensku sminku( cast izuzetcima)! Pa sve neki vrsni kriticari i cuneri a gdje su njihovi projekti, nabiju felne, folije, opruge i tuning! Ja sanjam i mastam otome da napavim od svoje 190-ke EVO(wanna be EVO:)), to jest samo bodi kit, da me ko ne shvati pogresno, jer tesko da cu imati para da kupim, pravu(mada mozda nekad,nikad sene zna:)), i kada bih to napravio, pola foruma bi reklo vidi budale i sanka,cirkusa i spojlera i plastikanera:), zbog toga bi se tesko i odlucio da objavim na forumu! Bez veze da se nerivarm citajuci kojekakve komentare . . . A i to sto se tice para, neko odvoji od usta, ustedi da bi nesto uradio, pa bolje ga posavjetovat kako sta, a ne odma u oci skakat! Ko radi taj i grijesi! I svi smo tu da pomognemo a ne da vrijedjamo! A ima jos nesto, bar ja sam primjetio, da se nekako uvazavaju najvise misljenja vas aktivnijiih, koji ste duze na forumu,da ne kazem "popularnji", sad da ne navodim imenom,ali ako taj neko kaze ne valja, svi ostali ne valja, i ako mozda ne misle tako:) kud svi tu i mali mujo:) mislim to je moje vidjenje situacije, mozda i grijesim!
 
Član
imas pravo sto kazes da treba posavjetovati.
zao mi momka zbog kvarova jbga nema niko viska para :icon_evil:. samo i dalje stojim iza toga da je bio katastrofa :icon_biggrin:
 
ja NIKAD necu rec za necije auto da je ruzno i da mi se ne svidja :) takav sam :D

ali je ovaj Punto prenatrpan,kad si vec zelio nesto da napravis,dovoljno je bilo da naprimjer ove felme ofarbas u crno i crvene krugove po krajevima felmi,zatamnis auto malo ga spustis,traku na sofersajbnu,crni krov i sve lajsne u boju auta,povezes bocna stakla,i eto nadjes pragove neke od Abartha ali neke koje malo isticu da nisu napadni :) vjeruj da bi tako dobio zaista lijep autic :icon_biggrin:


sve najbolje sa novom vozilicom i pamet u glavu :)

a sta se desilo s ovim Puntom???
 
Top