moj žabar

moj žabar

Član
Odlican auto samo imam zamjerku na ovu navlaku na volanu kao i na presvlake :(
rjesenje je da odradis presvlake po mjeri 100-200KM a i tu navlaku za volan mozes uraditi u kozi ako je ispucao volan...

ostalo EXTRA :)

P.S. pokusaj jos nabaviti neke fine felgice , mozda i 15 original njegove
http://www.pik.ba/artikal/491885/alu-felge/
 
Član
našao sam čovjeka uSA da mi odradi navlake.Ne nije ispucao volan,to je preventiva,a kako da odradim u koži.Volio bih
 
Član
dobar je..ove felge i gume su ti ok za zime...na ljeto ganjaj neke 16ke ;)
15 su mu male, a te origigi njegove i nisu nesto lijepe...
takoder vidi gdje krovni (h)gt spojler, dosta uljepsa zadnji dio ;)
 
Član
pa onako orgigi i nisu loše,mada sam gledo 16 ke boli glava kako su dizajnirane al su nekako pretjerano sjajne za moj ukus
 
Član
Cupaj presvlake i to sa volana :) Jako dobar bravo, sredi mu malo drugacije enterijer i bice kao lutkica;)
 
Član
šta mislite kad bi mu centralna konzola išla zeleno kao što je on.Gledao sam to na nekom italijanskom sajtu svidjelo mi se sad ću potražiti tu sliku pa postaviti.Ama to na volanu mi čuva volan ovde kad upekne Mađar topi asfalt a presvlake će čovjek uraditi po mjeri u Sarajevu.Al opet idu zelene slične vanjskoj boji
 
Član
Ima momaka na forumu da rade to opsivanje volana kozom , postuj u savjeti ili ostalo da ti objasne ko to radi...
pozdrav drug...
super italijan...

dragan tb je napisao(la):
šta mislite kad bi mu centralna konzola išla zeleno kao što je on.Gledao sam to na nekom italijanskom sajtu svidjelo mi se sad ću potražiti tu sliku pa postaviti.Ama to na volanu mi čuva volan ovde kad upekne Mađar topi asfalt a presvlake će čovjek uraditi po mjeri u Sarajevu.Al opet idu zelene slične vanjskoj boji

konzola u zeleno :icon_sad:
 
Član
ma ok je samo piam interesuje me mišljenje ,gledao sam negdje nije loše.Čak sam gledao grande punta fabrički tako urađen
 
Top