moj svabski vozni park:

moj svabski vozni park:

Vjeciti rivali :)
5yjaguse.jpg
 
Član
ODLICAN PROJEKAT SVAKA CAST........PLANIRAM RADIT SLIČNO PA AKO IMAS KOJU SLIKU KAKO SE PRAVE OVE ZADNJE FELGE NA BUBI-MISLIM KAKO SE PROŠIRUJU DA UBACIŠ.........HVALA
 
Nazalos felge nisam ja sirio vec kolega mi ja sam ih samo farbao, ali mislim da ima dosta ljudi koji se stim bavi pa ti nebi trebao bit problem naci nekoga da ti objasni ili cak i napravi...
 
Kolega ljuboje s foruma je nekad sirio felge, nisam siguran da li jos uvijek to radi. Reci mi jesi li farbao felge ili je ovo folija? Na ove kockice mislim :D
 
Član
Brate svaka cast, buba i minika su cudo!!!
Bila mi je izletila jedna crna buba i nisam je uzeo i dan danas zalim kako bi je bilo cool uradot u ono gestapo ss fazonu i do poda eventualno krov srezati
 
Član
ne zna se koje je bolje auto, mada je meni ipak MB najbolji, ako ga budes i radio, nemoj Bogati nista djidjat na njega, uradi ga u fabrickom izdanju, a i buba ti je vrh! samo sto ja kad bi imao takva auta, tu mislim i na bubu ne bih je spustao, ipak je to oldtimer i nek bude u oridjidji stanju, ali to je samo moje misljenje i ne kazem da ovako ne valja, vec da ja ne bi tako uradio, kako god auta su ti vrh, a i kadjo.... takodjer super, sretno u daljnjim radovima!
 
Kadjo malo ispeljan van i upaljen nakon mjesec dana...pali ko mina sve je kako treba te je prebacen u svoju osobnu sobicu :)
uma8e4a6.jpg

epure8ub.jpg
 
Top