Moj spori gtr

Moj spori gtr

Član
Milion put sam to rekao, ako marku vise imas odmah si govno!
Da pare na drvecu rastu po svijetu bi onda svi vozali bjesna auta, eee pacenici!
 
Aha, do godine hocu i ja vani da idem pa da budem aBd dijasporac. Ja ne znam da iko ikoga sprijecava da ode i napravi nesto od svog zivota :D Al to su teme velikih razmjera mene GTR zanima :D
 
Aha, do godine hocu i ja vani da idem pa da budem aBd dijasporac. Ja ne znam da iko ikoga sprijecava da ode i napravi nesto od svog zivota :D Al to su teme velikih razmjera mene GTR zanima :D
Nikoga brate ne spriječava, glupost mi je što sjedi kući drka ***** i misli da će mu sa neba past nešto poput gtr.. Nek oznoji guzicu, nek zaradi ko svi mi i nek se i on kurči..
 
Član
Anes_Mo je napisao "Kad se dijasporci uhvate K U R Č I T." Eto da ne moraš kontati :D

Da izbrisao je neko post ali nema veze. To sam napisao radi bahatog prestavljanja i ljudi ga moraju moliti da nesto napise ovdje o autu zasto si prestavljao auto ako ne mozes ljudima odgovoriti napisati nesto o autu. Dok clan koji je ovdje 5 i kusur godina napise kvar svi ga napadnu nije ti ovo mehanicarska radnja servis i sl. Sto neko napisa "ako imas marku vise odma si govno" nije radi toga napisano sto se mene tice daboga on kupio jos 2 ali malo kulture nije na odmet :)

Bilo je ovdje puno brzih auta tipa supra audi pa ni armin ni tarik ne napisase moja spora supra moj spori audi .....
 
Da izbrisao je neko post ali nema veze. To sam napisao radi bahatog prestavljanja i ljudi ga moraju moliti da nesto napise ovdje o autu zasto si prestavljao auto ako ne mozes ljudima odgovoriti napisati nesto o autu. Dok clan koji je ovdje 5 i kusur godina napise kvar svi ga napadnu nije ti ovo mehanicarska radnja servis i sl. Sto neko napisa "ako imas marku vise odma si govno" nije radi toga napisano sto se mene tice daboga on kupio jos 2 ali malo kulture nije na odmet :)
uopšte nije bahato predstavljanje, lik se zajebaje jer mu se zajebaje. zajebaji se i ti šta te k boli? ima raje ne predstavi se nikako pa jel njima pišeš tako? ljubomora je čudo.
 
Super Moderator
ja sam izbriso postove i opet cu sve postove brisat dokle god spominjete kite, pederluke, bogove i slicno, forum ne sluzi za to
slazem se sa anesom sto se tice predstavljanja, tacnije predstavljanja auta. pita ga covjek lijepo koji selver o cemu se radi, on odgovara unknown :cool: ko da se sebastian leob prijavio na forum pa hoce da ostane anoniman. moze se napisati vise informacija o autu i modovima itd.. ovo je forum o autima i sve nas ovdje zanima auto poput ovog GTR-a, tako da nema potrebe sakrivati nesto i ne dijeliti sa rajom
 
Član
Ok izvinjajem se.

Imam neke sitnice kap sto se mogu vidit na slikama i promijenio sam auspuh i auto je puno glasniji i ovako treba da bude fabricki


Kad sam imo 13 godina (2003) i rekli mi da idem u canadi... Nije mi se islo nikako al et da sam osto tamO moZda bi imo poster na zidu :D
 
Poslednja izmena od urednika:
Top