Moj Skuter - retro style

Moj Skuter - retro style

Član
Da predstavim vozilo broj 2 , sommer bitch.
Kupljen nov, mnogo pažnje mu je od tad posvećeno, dosta više nego autu
Riječ je o Lifan 124ccm , 6,3 KW , GY6 mašina
kad je kupljen ponovo sam ga rastavio i nanovo sastavio, jer ovi sto su ga prije sklapali 80 % šarafa je rukom zavrnuto.
motor je uvijek podmazivan sintetičkim castrol uljem, i to servis rađen svakog proljeća.
tuninga nema baš mnogo, kupio sam NOV leovince auspuh , zvuk slijedi u nastavku, zatim NGK svjećica, K&N panel filter zraka u originalnom kućištu filtera, LED bijele sijalice u faru i instrument tabli, i akumulator je kupljen u Njemačkoj 9 Ah GEL, garancija 5 godina .
evo par slika i neki video
index.php

index.php

index.php
index.php


Prvi video je napravljen kad je tek kupljen
onda snimak zvuka sa original auspuh i Leovince
onda snimak sa malo boljim apratom
onda sam nabavio RPM satić, nažalost još uvijek stoji u latici jer mu nisam smislio prikladno mjesto gdje da ga postavim, kablo sam proveo do volana al evo godinu dana razmišljam gdje da ga stavim


bit će još jedan video dok se uploaduje, hladno paljenje na -20 stepeni, a prije toga nije paljen 2 mjeseca :D
Još da napomenem, skuter bi prodao , cijena 1400 KM , registracija je istekla, čim sunce usja idem na ragistraciju, tako da je ta ragistracija već uračunata u cijenu, inače koga zanima registracija košta 130 KM svake godine, i ja ga vozam sa B kategorijom, zaustavljalo me XXX policajaca po Živinicama , Tuzli i Banovićima, nikad niko nije spomenuo da mi treba A kategorija.
Motor nije na pik.ba, naglasio sam samo na ovom forumu da ga prodajem, garancija na ispravnost :)
vlasnik sam 1/1 , nov je plaćen 1530 KM bez kofera. Auspuh plaćen 100 €
 
Top