Moj Renault 5 GTS naravno 1.4

Moj Renault 5 GTS naravno 1.4

Član
Renolic je kod mene 2 godine vec, radovi su tekli polako ali sigurno nije sve gotovo ima jos da se radi imao sam mali gaf prosle godine u doboju mi leg polupo svo auto ali posto je limarija u dobrom stanju necu jos da ga radim i farbam, u planu je uskoro sredjivanje unutrasnjosti itd....... eo napisao sam sve sto mislim da je potrebno evo i slika nabacanih posto mi mrsko komentarisat svaku sliku pojedinacno.............

nastavak
 
Super Moderator
joj drug da znas kakav renault 5 kod mog tetka lezi ispred kuce
turbo druze... reccaro sjedista unutra.... ma meni ga sve zao boga mi
a tu bio auto lakirer i neko ga ostavio da se farba ima 10-ak godina i nikad niko vise nije doso po njeg...
tvoj je renolic fin nema sta samo polako i sretno :icon_smile:
 
allroad je napisao(la):
joj drug da znas kakav renault 5 kod mog tetka lezi ispred kuce
turbo druze... reccaro sjedista unutra.... ma meni ga sve zao boga mi
a tu bio auto lakirer i neko ga ostavio da se farba ima 10-ak godina i nikad niko vise nije doso po njeg...
tvoj je renolic fin nema sta samo polako i sretno :icon_smile:

cuj ostavio i nije ni dosao po njega,pa jel ispravan???
 
Član
Evo i ja nasao na policiskom depou jedan primjerak stoji ko zna kad je oduzet zao mi ga pravo pokreno sam akciju spasavanja.....
 
Onaj na "C Fazi" ce i propasti zbog nemara vlasnika...Zvao sam xxx puta i pravi se lud...Neka kaze koliko njemu treba para da pokrije svoje rupe...Ja sam bio full zainteresovan ali njemu ocigledno nije u cilju da rijesio to...I meni ce biti bas drago ako propadne al' skroz..
 
Top