Moj Pug 307 2.0 HDI

Moj Pug 307 2.0 HDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma ja....znam da sam ga vidio nedavno, odlično auto, samo felge nabaciti i pri opremanju držati se originalnih dijelova... tako mene savjetuju :cool:

...i nemoj prevelike točkove stavljati, gume su nevjerovatno skupe...
 
Hvala hvala
auto je dobar,da idu felge i mozda za broj vece gume i felge jer mala je razlika u cijeni između 16 i 17
 
Član
drug... ja kupio 2 zimske gume (i to sam našao najjeftinije u unioncomerc-u u Zenici) za svoje 17-ke, 205/50R17, BF Goodrich g-force winter... unazadile su me 300 eura prijatelju, pa ti vidi.....sreća pa imam dobre ljetne gume na sva 4 točka, inače bi bankrotirao... u svakom slučaju sretno drug...
 
ja sam narucio 4 ljetne u Unitrade u Mostaru i jedna je 205,-KM +neki popust koji bi trebao dobit i felge kupujem u Guma-m u Mostaru a jedna je 170,-KM
po najnovijim informacijamaa je to
izradili me neki likovi za felge tako da sam sada odlucio nove kupit
 
Član
e to je već realna cijena...reko da nisu 17-ke, to bi bilo pravo jeftino... ja za svoje našao u Vitezu Goodyear-ke po 412 KM komad!!!! zamisli to... al sreća pa sam našao i ove BF-ice. Iako su i one poskupe, al eto, lijepo auto izgleda na velikim felama.... Dobro ćeš proci s tim cijenama i guma i felgi, ja sam na mk4 imao 16-ke samo su gume bile 205/55R16 Michelin-ke i bile su oko 230 KM komad... al su gume bile samo takve... U svakom slučaju, sretno s autom, stvarno je prelijepo... pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top