Moj prvi rad u PS

Moj prvi rad u PS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
3xp3rt je napisao(la):
Hvala na komentarima...dok sam bio mladji stalno sam crtao i isao na neka takmicenja...sad cu malo u PS da ucim...najgore je sto sam sve trazim opcije...pa pola ne znam za sta sluze... :)

skini tutoriale ako nemas,tamo ti je objasnjenjo koje alate koristis za sta
digimods.co.uk;)
 
Član
3xp3rt je napisao(la):
Hvala na komentarima...dok sam bio mladji stalno sam crtao i isao na neka takmicenja...sad cu malo u PS da ucim...najgore je sto sam sve trazim opcije...pa pola ne znam za sta sluze... :)

ja kad sam počinjao raditi nisam imao interneta ni tutoriala
pa sam sve sam moro učiti šta je šta :D

dobro si uradio za početnika,samo nastavi vježbati ;)
 
kao sto ti faya rece i niko vise :D na stranu felge i angel eyes,ali koliko sam ja razumio ti si CRTAO ovaj branik i mogu ti samo reci da s obzirom da ti je ovo prvo "crtanje" u ps-u rezultat je super,zaista perspektiva super,sjene super ,sve.vjerujem da mnogi ovdje koji misle da "poznaju" ps nece znati ovako fino nacrtati branik (znaci nacrtati koristeci se brushem,ne c/p)

nastavi uciti ps,moglo bit nesto o tebe!:lol:;)

i jos nesto,definitivno nauci koristiti Pen tool,kad savladas brush i pen tool nema ti kraja onda :)
 
Član
Hvala na lijepim komentarima...pogotovo sto cijenim tvoje radove;)
Ma ja crtao sam ga od postojeceg...zato sam ga i ostavio na slici da se vidi od cega je nastao...puno bi bolje bilo da imam desktop i stol a ovako s laptopom na krevetu nije nesto...;)
Evo jos jedan rad...malo mraka i xenona 8000k :icon_smile:
 
ma ajd samo polako,iako mogu ti samo jedno reci sto sam ja skontao,nemas nista od ps-a.ja sam prije bio zaludjenik za ps-om,jedan rad sam radio punih sedmicu dana,znaci 7 dana ,svaki dan po 6 sati i sta sad imam od toga,nista,da bi uspio u ovom "poslu" trebas provesti najmanje 5 godina sa ps-om i opet dzabe ti sve ako jedsnotvano nisi nadaren za dizajn i ako nemas ideja.
iako fino je ovako kad znas nesto pa kad zatreba (tebi ili nekom drugom) znas uraditi.

Al koristim ja sad ps znanje negdje drugo,tako da ne zalim za tolike sate koje sam proveo lomeci kicmu pred ekranom;)
 
Član
Ma ja ove stvari radim iz razonode i zadovoljstva, ne mora sve za lovu u zivotu biti...je li takao;),isto ko sto raja napucavaju auta a znaju da nikad to izrefat nece kad ga budu prodavali...
 
hehe,pa da,ima i tu nesto,zapravo ima itekako.
isto kao sto milioni ljudi igraju igrice,a od toga zaista bas nemaju nista.:)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top