Moj passi koja brzinska slika

Moj passi koja brzinska slika

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mob mi je trenutno na opravku pa imam video niske kvalitete da imate uvid kakav je otprilike dok ne stignu nove slike namam velikih planova s vana samo unutrasnjost koji cu potpuno promjeti pa za 5 -10 god nije bitno uglavnom ce sve bit u originalu Passat
 
Član
RE: Moj passi b3 LPG (video)

zar ti nisi prije ovo postavljao....ja sam gledala negdje na forumu ovaj video... ???
 
Član
RE: Moj passi b3 LPG (video)

hehe...ok.. :D lijep passat.. :D.. da ti neznas mozda gdje imaju cepovi za feluge nabaviti en pogledaj u garazi ima moj passat b5
 
Član
RE: Moj passi b3 LPG (video)

pokusat cu naci negdje po otpadu ako nadjem javim ti moze se to lako poslat
 
Član
RE: Moj passi b3 LPG (video)

e hvala ... a gdje ti budes..???al da budu citave i uredennee. :D ako ne nemoras onda mtrazit cu dalje ... :D
 
Član
RE: Moj passi b3 LPG (video)

ma dobar dobar
moze u ovakvog stat 5 vreca krompira i 4 luka a i po koji cojek :D
 
Početnik
RE: Moj passi b3 LPG (video)

e dobar pasonja
jel sad brži? kakva mu je potrošnja? imaš li atest za plin i kuku?!
one nalepnice su ti dostupne na svakoj pumpi,a i kul čuče. video sam na jednoj LADI NIVI

pozdrav, i informiši nas i dalje;)
 
Član
RE: Moj passi b3 LPG (video)

zen3dom je napisao(la):
Injection je napisao(la):
ma jesam u onoga s onom ruznom maskom

;););)

jbg care ella je ttamo u tebe postala da imas ruznu masku na passatu tako sam je lako podsjetio nemoj to shvacat zaozbiljno

Mogu ti rec motor nije previse jak i sto se tice ustede vrlo je dobar jer njegovih 55kw ode iz mostara do splita i vrati se za pisljivih 17 KM ali opet s druge strane ipak je to benzin s ajnspricom pa kada u trenutku voznje prebacis na benzin tolika je promjena da ces cak osjetit i trzaj Da ti pravo kazem ja ne razumijem kako on ide onako a 18 motor 55kw kod preticanja s imalo imalo zaleta uopce ne treba vracat brzinu iz 5 u 4 iako vozis oko 70 jer pravi trzaj u petoj ko u 4.
Na kraju krajeva sve sto bi rraadio na motoru bi bilo promjena svih zastarjelih djelova i s vana lakiranje a iznutra sve originalno mozda koja sitnica naprednija i mislim da bi ostao dobar.
 
RE: Moj passi b3 LPG (video)

jbg care ella je ttamo u tebe postala da imas ruznu masku na passatu tako sam je lako podsjetio nemoj to shvacat zaozbiljno
:lol::lol::lol:
Sta ima veze, svako ima pravo na svoje misljenje.
Sto se tice motora samo ga radovno odrzavaj i "mazi pazi",inace su munje.
P.S.Imam ti nesto dijelova za taj motor, pa ak treba sta javi
 
Član
RE: Moj passi b3 LPG (video)

zen3dom je napisao(la):
jbg care ella je ttamo u tebe postala da imas ruznu masku na passatu tako sam je lako podsjetio nemoj to shvacat zaozbiljno
:lol::lol::lol:
Sta ima veze, svako ima pravo na svoje misljenje.
Sto se tice motora samo ga radovno odrzavaj i "mazi pazi",inace su munje.
P.S.Imam ti nesto dijelova za taj motor, pa ak treba sta javi

nema problema cesto sam na ruti mostar kakanj pa ako i tebi sta treba javi mozda sad malo manje idm ali ide se pa nismo daleko i uprravu si svezi motora stvarno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top