Moj Passat 35i 91god. mali projekat :-)

Moj Passat 35i 91god. mali projekat :-)

Evo da predstavim svoga ljubimca malo,nazalost mu se u zadnjim godinama nisam puno posvecivao jer sam imao previse obaveza ali se to sad drasticno promijenilo i u zadnje vrijeme gledam samo da sto vise vremena provedem sa njim,naravno sve sto budem radio korak po korak bit ce slike ubacene da svi mozete vidjeti i komentarisati.

Ovako nazalost su mi stare slike od njega izbrisane na starom kompu :icon_sad:
ali sreca da je ostalo par slikica na mobilnom.
dakle evo u kakvom je stanju bio do prije neki dan.

passatmoj1.jpg

passatmoj2.jpg

passatmoj3.jpg

sutra ako nebude kise stavljam slike aktuelnog stanja
 
eh evo zahvaljujuci kolegi dobio sam jos starih slika dok je rad bio u toku, kako je lijepo imati dobre drugove :cool:











evo malo slika od donatora iz kojeg su vadeni organi i prebacivati u crvenog,nekako mi ga zao :icon_sad:







a sad slikice trenutnog stanja :icon_smile:



i ide jos radova i radova ,samo da ugrije malo ;)
 
Mali update :icon_cry:
Udario me lik i pobjegao sa lica mjesta ,ali sreca da je pronaden i sad cekam donaciju.

 
Hvala ljudovi moji,malo mi je sad ovaj poremetio planove sto me udario ali bit ce i felge i Poliranje a mozda ipak i lakiranje nisam jos siguran dvoumim se.Slijedece sam planirao malo raditi na unutrasnjosti jer tu je i naj veci posao i jos malko nekih zahvata oko motora,pa vidjet cemo dalje kako i sta,necu zuriti a i bicete obavjesteni o svakom koraku ;)
 
Hvala na pohvalama drugovi,gledam da radim polako i sigurno, nadam se da nece biti promasaj.

Uskoro jos slika.
 
Top