MOJ OCT

MOJ OCT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kako nece biti tema OT kada prica covjek ovdje provale kako stavlja cip na cip i time izvlaci 60hp, i onda ovaj kaze jos da su kod mene hormoni poludili i da ja pricam suplje, ne znam samo ko je gluplji, il ovaj sto valja izvale o 155 hp il ovaj sto mu vjeruje! A mi smo svi glupi i treba nas vrijedjati sto znamo koliko para treba da se ulozi za nekoliko malih konja, a on genijalac je to postigao tehnologijom "cip na cip"!
 
Član
Bekire Golf ti je predobar ... pogotovo gepek :D

I koji se vi q svadjate covjek je napiso sta su mu rekli ...
 
Član
daki je napisao(la):
:icon_arrow: on Topic !!! :icon_evil:

Koliko se ja razumijem u engleski ovo znaci na Topica...:D

Jadan covjek, zgazicemo ga....:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:


Sorry za off....:icon_redface:
 
Član
daki je napisao(la):
Decki, decki ... molim Vas malo postovanja prema damama. Nismo svi jednaki, malo jeste tema OT, ali nema potrebe da se tenzije dizu. Iskoristicu sve clanove da obrate vise paznje na pojedine komentare tipa JE - BE, i slicno.

NAPOMENA:

Za sve licne rasprave, komentare i nesuglasice koristite MSN, ili PM.
Svaki suvisan komentar bice obrisan bez posebnog objasnjenja ;)


evo ja javno izjavljujem da se nece ponoviti sa moje strane. sutim ko zaliven i izvinjavam se javno osobi koju sam svojim komentarom uvrijedio.

LP
 
Član
aidic je napisao(la):
Ljudski je i znati izvinuti se! Hvala!

E pa sad bi se i ti trebala izvinuti.... :icon_rolleyes:

"ne znam samo ko je gluplji, il ovaj sto valja izvale o 155 hp il ovaj sto mu vjeruje!"
 
Član
Dobro opet me prosvijetli! Do mene je tek sam dosla iz grada pa nisam stigla sve! Izvinjavam se i ja na svojim postovima nije mi bila namjera da nikoga povrijedim, bila je jedna pogresna rijec koja nikako nije trebala biti upucena osobi zenskog roda, koja je pokrenula moja razmisljanja o kulturi dijaloga na ovom forumu, te sam i ja malo pretjerala, tako da se izvinjavam svima koje su moji postovi direktno povrijedili, ili narusili njihov osobni integritet, nije mi bila namjera samo sam se branila! Ocigledno je tesko biti zensko na ovom forumu!
 
Član
ava ava ava sudija je krava jel to nastavak hehe. P.s. jel zna neko za chip "paprika" jel to valja , itd... to je koliko sam skontao slicno dasteku plug&play tako nesto?????'

p.p.s. nemoj te mi aidic dirati
p.p.p.s Daki dolazis li u Banja Luku ?
p.p.p.p.s. on topic - bekire golf ti je extra drago mi je sto te Emir_EX poznaje i sto zajedno uzivate u takvim brzinskim naletima
 
Legend
Micky je napisao(la):
ava ava ava sudija je krava jel to nastavak hehe. P.s. jel zna neko za chip "paprika" jel to valja , itd... to je koliko sam skontao slicno dasteku plug&play tako nesto?????'

p.p.s. nemoj te mi aidic dirati
p.p.p.s Daki dolazis li u Banja Luku ?
p.p.p.p.s. on topic - bekire golf ti je extra drago mi je sto te Emir_EX poznaje i sto zajedno uzivate u takvim brzinskim naletima

Fino Micky sad ja ispado krava :lol:

Banjaluka, nisam 100% siguran ako dodjem, dolazim sa Edom zajedno.
 
Član
heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej........ ma ja ne mogu da vjerujem.... al hajd sve to... jos se svadja... i tvrdi da je u pravu... :D

sorry sto sam digo temu... ali sam moram mali doprinos da dam...
 
Član
ja ne znam sta da kazem na sve ovo sve sam procitao bakire avtic je zmaj sto se tice exterijera i interijera a sto se tice motora nisam strucnjak pa necu komentarisati hehehć
a sto se tice ovih kacenja izmedju forumasa vidi se kakvi smo ko ljudi samo cekamo kako ce mo koga ismijati NEVJEROVATNO
LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top