moj novi projekat golf 1977 tas

moj novi projekat golf 1977 tas

Član
ovo je moj noci projekat golf 1 1977 god koji u dobrom stanju sad za sad u fazi je rastavljanja kompletnog auta do zadnjeg srafa i radim sve nanaove na njemu to bi bilo to zasad uskoro nove slike
 
Član
samo naprijed :) sta je u planu, restauracija klasicna ili? i daj otvorio sam ti temu o tvojoj mecki, de nam postavi koju sliku opet, ne rade one stare :)

http://www.bhtuning.com/moja-mecka-oldscool-t-15235.html
 
Član
ovaj ima pravog potencijala ... uski branici, bbs felgice... moglo bi se ovo odraditi kako treba... postavljaj slike i obavjestavaj nas ;)
 
Odlican golf ;) u izvandredno dobrom stanju samo ga temeljito operi od ove prasine ;)

I rasturaj ga na novo :cool::cool::cool::cool:


Sretno u projektu i obajvjestavaj i naravno ne skrtari sa slikama :icon_biggrin:
 
Član
to je tako u mene na spratu u mojoj radionici ovaj auto sam trazijo skoro 3 god unutra je u super stanju i nije toliko truho sve ostaje na njemu fabricko osim amortizera i felgi ovo cu bas temeljito uradit a neznam koje vas slike interesuju ja cu vam postaviti nije problem

evo jos par slika

i ima i ova sad zasad
 
Član
ma sliku koju od mercedesa nam postavi, eno imas u mom gornjem postu link koji vodi na tu tvoju garazu
 
Član
nemogu mi nesto slike od merca neznam ni ja sto pokusacu nekad opet kasnije pa cemo vidjet hocete da vidite porjekte od mercedesa 280sl ako mognu slike
 
Top