Moj mali Piaggio projekat :) komentari

Moj mali Piaggio projekat :) komentari

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
:icon_sad: Buraz dobro si se ti sasuo:icon_cry: Lijepo si ga sad doveo u red, svaka cast;) Poznat mi ovaj lakirer? Kako se zove momak?
 
Član
roki_actros je napisao(la):
:icon_sad: Buraz dobro si se ti sasuo:icon_cry: Lijepo si ga sad doveo u red, svaka cast;) Poznat mi ovaj lakirer? Kako se zove momak?

zove se Enis i ima radionu tam u zivinicama blizu moje radnje a hvala za lijepe rjeci, bilo je tu jos kila posla sto nije slikano hehe ...

tvrdoglavi je napisao(la):
dobar,samo videl se ovi zmigavci kad rade,pitam zbog tvoje sigurnosti :icon_rolleyes:

vide se drug jasta neg, kad je upaljen zmigavac svjetli gotov isto kao i kad nije bio potamnjen jer je u pitanju transparentni crni lak za plastiku ;) ...
 
Član
.nOKe je napisao(la):
uh jbt :icon_eek: dobro si prosao
motorcek je ludnica
jos mu i felge osvjezi ;)

ma to sam se zezno sto nisam odmah, al aj moze to i buduci vlasnik da uradi ak meni bude mrsko :lol: ...

M A R E X je napisao(la):
Odlican project;)
Kakve su mogucnosti skutera...max brzina i tako to:D

pa nije nista posebno s obzirom da nijedna blokada skinuta nije, al i dalje max mu je nekih 65 ... a ono sto ovaj motor cini totalno posebnim je to sto za njeg ne postoji brdo uz koje nemoze uzac (PROVJERENO) ... ak je neko skeptican i nevjeruje, nek nadje brdo u okolini tuzle koje za koje misli da je nemoguce da ovaj moj malac uzadje i nek zove ;)...
 
Član
druze tp ti je ono najgore kad padnes s motora,sve opekotine od asvalta.dobro si uradio motor,samo da nisi sta usinuo padom.cuvaj se.
 
Član
lijepo si ga sredio,ja da sam ga sredio ne bi ga prodavao,ali tvoj motor tvoja odluka :)
ja bi ga samo ofarbao u neku svijetliju boju al gotovo je sad
 
Član
nema sve sto je bilo lose ili imalo dotrajalo, sve je promjenjeno na njemu, sad je motor samo pali i vozi a razlog prodaje je sto vise necu da riskiram pa da mi se opet desi da sletim sa njeg hehe ... ja sam ulozio u njeg skoro 400 maraka poslje udesa i sve je na njemu top, a ja sad hocu sebi neko malo autasce za grada a usput da mogu ponekad malo i na dB i to je to ...

2 arminn mogu dvoje sjest bez problema, vidis kakavo mu je sjediste, nije ko kod nekih motora samo za jednu guzicu mjesta ;) ...
 
Član
fino si ovo uradio.. a hehe cuj nisu skinute blokade i ide 65.. ide on 65 ali realnih je to 55.. svaki skuter na krajnjoj laze 10km/h... a dobro si bio tresnuo, davno sam ja to skuzio jos kad si prvi put na market stavio da kupujes oklope.. ja sam upao s pezoa 4x pa sam ga jos vozao, saspijem oklope u komade al opet sve uradim ofarbam pa opet gass:icon_biggrin:
 
Član
fino si ga ofarbao..a dje ces s ovog past:lol::lol::lol:

al opet si se kvalitetno podero sto jes jes...dobro je da nije nis slomljeno:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top