MOJ LJUBIMAC ;-)

MOJ LJUBIMAC ;-)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ovako je počela priča o novom autu...imao sam golfa 3 i razbio sam ga-totalka,kao što se vidi na slici...i onda sam kupio passata...[attachment=24909]i to je taj novi pass..ima par sitnica koje mi se ne sviđaju,a to su ova velika antena,koju bi zamjenio,ako tko zna gdje ima i ima li uopće manja chrom antena ( navigacija ),zatim volio bi staviti chrom lajsne na donje rešetke,oko maglenka i ispod reg,....(volim chrom) :)[attachment=24913] ove flegice su sad na njemu,al su mi malo velike,odnosno široke,pa bi ih se riješio,ako tko ima 16-ke,može zamjena [attachment=24910]ovako izgleda unutrašnjost...

bit će još slika,sad za sad je dovoljno :)) [attachment=24948]evo malo dosadno bilo,pa sam probao 16" od rođaka,kako vam se čini??[attachment=24949]ne izgleda loše ha?
 
Član
Druze odlican je,samo ga jos spusti i bice vrh,sto se tice antene nema potrebe da se mijenja,niti da stavljas pijacarske hrom detalje,jedino mosda da stavis hrom retrovizore,mislim da bi fino legli,da mu izvuces pozadi rore i jos da spustis i bice bolji od moga :D:D:D

(sto vec i jeste):icon_cry:
 
Član
Hm nemoj previse croma, feluge beton :cool: nemoj mjenjat... antena???? ma samo je presjeci na pola, ili do onog dijela gdje pocinje da izlazi tanji dio iz nje... ja bi prije masku bez znaka na njega nego jos croma... samo polahko nemoj da napravis jelku od auta... inace passat mjera, nek je sretan... ;)
 
Član
Dobar, lijepa boja, felge nemoj mijenjati stoje mu fenomenalno ;)
A golfa si ubio opasno.. cuvaj se ;)
 
Član
Lijep pasat i ne skidaj felge stavljaju i vece na ovo auto tamam je to :cool::icon_smile:

Neka je sa srecom da se navozas ;)
 
passat moze samo biti lijep,tako i u tvom slucaju extra lijep pasha,mozda masku izmijenit bez znaka i to je to ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top