moj ljubimac seicento sporting

moj ljubimac seicento sporting

Član
AnDel je napisao(la):
a taman je to za tak mali autic...sigurno ide da valja...
sretno u daljim radovima ;)
neke felge -jotarice bi legle ko ajka pod mahmuta ;)

Upravo radim na felgama evo od osam sati sjedim za komp i samo felgice trazim
tezak izbor za felge :icon_cry:
 
Član
zanimljiv auto,kolega ima istoga takvoga,samo sto je crveni
i mogu ti reci da imas osjecaj da auto leti
 
Član
MAXI-Megane je napisao(la):
Nemam nista protiv auta NI vlasnika... Ali meni vise lici na sporet nego na auto, i ovi komentari da je zvjer i tako to su mi malo smjesni...

Ali RESPEKT na volji i trudu da se sredjuje ovako nesto;)....

Ipak ukusi su razliciti (hvala bogu) :D

Znam da ce sad neko reci ovo ono ali ipak to je samo moje misljenje i nadam se da nije nikom bitno... :123:

Nisam procitao jos temu do kraja,na raznim sam forumima oko dvije godine, ali vece gluposti od ovoga jos nisam procitao:icon_confused:

E sad sam procitao, super autic, boja extra.
 
Početnik
Nisam procitao jos temu do kraja,na raznim sam forumima oko dvije godine, ali vece gluposti od ovoga jos nisam procitao:icon_confused:

E sad sam procitao, super autic, boja extra.
[/quote]

potpis na 9569456794 kvadrata
 
Član
edi_teslic je napisao(la):
Kolega, evo jos jednog Seicenta.. Ajd da sredimo ove zvijeri i da im pokazemo sta mogu :p
Pozdrav ;)

ma auto je ludo skroz za vako mali motor da voliko auto moze ici nemogu da vjerujem sam sebi heheh

Lycan je napisao(la):
jesil danas bio u dobrosevicima ? :)

hehehe izvini sto voliko kasnim s odgovorom zivim u bojniku i svaki dan sam u dobrosevicima bar obidjem jedan krug da me malo vide hahahahhaha

hvalla svima na komentarima auto je zamene super naruce ne su sportske opruge crvene KN filter lcd displej i osvjetljenje ispod i u autu ;)
 
MAXI-Megane je napisao(la):
Nemam nista protiv auta NI vlasnika... Ali meni vise lici na sporet nego na auto, i ovi komentari da je zvjer i tako to su mi malo smjesni...

Ali RESPEKT na volji i trudu da se sredjuje ovako nesto;)....

Ipak ukusi su razliciti (hvala bogu) :D

Znam da ce sad neko reci ovo ono ali ipak to je samo moje misljenje i nadam se da nije nikom bitno... :123:

očito se nisi vozio u seicentu...iznenadio bi se...moj ima 100 ks a 700 kg..pa ti razmisli jel ne ide
 
Član
ovaj autic mi se svidja,razlisljam da ga kupim,kako te slusa jel ikad iznevjerio na cesti.........
 
Top