Moj kucni ljubimac: macka "tockica"

Moj kucni ljubimac: macka "tockica"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BMW macak Miki

5256448hp4.jpg


5256460tq3.jpg


5256486pp5.jpg


5256492yv4.jpg


5256502fj8.jpg


5256504up7.jpg


5256520nr0.jpg



5256530tn9.jpg


5256539de7.jpg


5256542fu5.jpg
 
U sta se ovaj forum pretvara?

Sori dalibore,mackica i cuko su zaista fino,iako vise preferiram cuke,ali zaista jos samo da pocnemo predstavljat i clanove obitelji;mamu,tetku,nenu,dida i jos u tu moja dva rodjaka...


Ok,ispadam los cojek,al jbg
 
erol_brcak je napisao(la):
U sta se ovaj forum pretvara?

Sori dalibore,mackica i cuko su zaista fino,iako vise preferiram cuke,ali zaista jos samo da pocnemo predstavljat i clanove obitelji;mamu,tetku,nenu,dida i jos u tu moja dva rodjaka...


Ok,ispadam los cojek,al jbg


Moja je namjera ako postoji sada u februaru koja mica da bi seksualno zadovoljila mog BMW macka Mikija, on je jos nevin pa bih ja po slici odabrao micu za parenje ako postoji....:icon_smile:(Miki je sada na zimovanju u Rakovici pored Sarajeva!)
Isto tako smatram da je Miki sa pripadajucim BMW obiljezjima jedina mica na forumu koja predstavlja BMW vozila, i kao takva posjeduje odredena iskustva u voznji BMW sedmica (jasno kao suvozac):lol:
Sto se tice psa Bernardinca vidim da je era potresa u BH:icon_biggrin: pa u slucaju da neko od clanova foruma ostane u kafani zatrpan pivom (nakon potresa) ili slicnim medikamentima cuko je tu da vas izbavi iz nevolje :lol:
 
Ma sve ja to razumijem,ali u zadnje vrijeme bas imamo nekih tema sto bi se reklo "nidje" veze,nisi ti ba jedini,ali eto prekipilo mi:D.Znam da je offtopic,ali svejedno.
 
Početnik
šuti bolan erole da nije ovih tema ja ne bih imala šta čitati

a što se mačka tiče...hm na jastuku. ljepše mu nego meni

već dalibore ako poželiš nešto egzotično za kućnog ljubimca, kao npr hijenu, zovi
 
hijena_filomena je napisao(la):
šuti bolan erole da nije ovih tema ja ne bih imala šta čitati

a što se mačka tiče...hm na jastuku. ljepše mu nego meni

već dalibore ako poželiš nešto egzotično za kućnog ljubimca, kao npr hijenu, zovi

pa onda si pogrijesila forum. ;)
 
Član
Erole,ovo i jeste OFF,tj. sve što nema veze sa automobilima,a svačija je stvar hoće li tu staviti nešto lično.Ukoliko ti se ne sviđa zaobiđi ovaj podforum,ili apeluj da ga se skroz ukine.Ne napadam samo iznosim činjenice :)
 
hijena_filomena je napisao(la):
šuti bolan erole da nije ovih tema ja ne bih imala šta čitati

a što se mačka tiče...hm na jastuku. ljepše mu nego meni

već dalibore ako poželiš nešto egzotično za kućnog ljubimca, kao npr hijenu, zovi


Ne znam za hijene, mozda da posaljes sliku...
Imao sam svojevremeno zmiju-e pa sam ih se jedva rijesio :lol:
 
ma evpo pjan sam pa cu bi5i iskren,iako je o ff i taj off treba da ima koliko toliuko veze sa ofoffom ,znaci raznpo predstavljanje ljubimaca i nana i djedova je mani lpse,stoga sori dalibore ali meni je ovo lose,ali saj sam pjan,.stog oproste me
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top