moj golf II TIM 3

moj golf II TIM 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
malo bi se trebo pozabavit oko ugradnje te muzike jer je smjesno sta trenutno imas .... jbga vec ako ides na kvalitetu i gotivu, odvoji koji dinar i za malo poliesterisanja po prednjim vratima a mozda cak i u gepeku .... ako se slazes, imas www.caraudio.ba cuj se, dogovori se, a na profesionalnost ne sumnjaj .... pozzz
 
Član
Lijep je Golf, al' jedno ne mogu skontat- Sta je to tamo iza tvoje desne ruke,ili na slici, sta je iznad nje? :D
Zapade mi za oko, al' ne kontam sta je.
 
xxfmanxx je napisao(la):
izvinjavam se u naprijed ako je glupo pitanje, al najvise me interesuje da li te pegla policija sto nemas zmigavce ili ih ja ne vidim?

imam zmigavce one malu dolje u dnu gdje bi trebale biti maglenke a drotovi me vec znaju po nekoj velikoj budali pa se sjebu cim otvorim gepek jebiga seljak pa me pita kako to televoizor na zadnjim sjedistima:lol::lol:
ma ne peglaju me radi toga

E55-AMG je napisao(la):
Lijep je Golf, al' jedno ne mogu skontat- Sta je to tamo iza tvoje desne ruke,ili na slici, sta je iznad nje? :D
Zapade mi za oko, al' ne kontam sta je.

to je taj dvd koji prodajem 3 displeja i citac 300 km
 
e sad preko zime ide kozna sjedista nove felge mjena se prednja karambolka tapacirunzi i tabla posto sam dobio kaznu oduzimanje vozacke na 1 mjesec tako da imam sta raditi
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top