moj golf 5

moj golf 5

Član
Lijep pozdrav ekipi..evo doslo vrijeme da i ja predstavim svoj autic :) naime radi se o golfu 5 1.9 tdi 90 KS iz 2006 god.sto se tice opreme ima standardno,klima,abs,esp,tempomat,iso fix,airbag...auto je trenutno presko 271 xxx km, na autu sam uradio neke sitnice od koji su remap,felge gti i jos neke sitnice,ev par slika da vidite o cemu se radi kad sam ga tek kupio i poslije sto sam stavio felge i neke gluposti sto se tice lajsni :) :)


R10YHnz.jpg

p9uwBli.jpg

AS0tHdi.jpg

evo felge i te lajsne sto sam stavljao :)
0QnhwHR.jpg

k8JGDWL.jpg

7oOnbRC.jpg

YcG3qP7.jpg

QBOLDVx.jpg

YaRfRPJ.jpg
 
:turbo:
fin je
jos skini znak, poigraj se sa sitnicama unutrasnjosti, i oko branika ona mrezica mozda
zastitu skini (lose iskustvo po haubu)

skini kuku, neki auspuh, sportski volan bla blaa ;) lagano sve
pozzzz
 
Član
kontao sam bodi kit od gti komplet naruciti...a kako da se poigram unutrasnjosti?imas neki prijedlog,a sta je sa zastitom,steti haubi tj boji i laku?
 
kontao sam bodi kit od gti komplet naruciti...a kako da se poigram unutrasnjosti?imas neki prijedlog,a sta je sa zastitom,steti haubi tj boji i laku?
moje licno iskustvo, steti laku i boji, bar meni jeste, mozda zavisi od auta do auta

a unustrasnjost, sportske papucice, volan, mjenjac neki cool od aluminijuma, lajsne i djelove koji se lako skidaju ofarbati u drugu boju, kontrolna tabla i sl. da ne nabrajam
 
Član
sportske papucice sam svakako kontao,ugl radit cu polako,neke stvari sam narucio pa cekam da mi stignu s ebaya,mada mi kasni dostava poprilicno .....
 
Član
moje licno iskustvo, steti laku i boji, bar meni jeste, mozda zavisi od auta do auta

a unustrasnjost, sportske papucice, volan, mjenjac neki cool od aluminijuma, lajsne i djelove koji se lako skidaju ofarbati u drugu boju, kontrolna tabla i sl. da ne nabrajam
Ja sam na svom autu imao kozu 2,5 god na haubi i zimi i ljeti i nikakvih problema nisam imao samo redovno je skidaj i peri nju i haubu ispod nje.. Inace fin golf, samo lagano!
 
BHT Ovisnik
Ma nema sta unutra radit,budzit ga,farbat,nije to golf 2 da lakira,mjenja volan i sl. jedino moze poboljsati da uzme profilisane siceve neke ili kožu, te dvd pa da popuni unutrasnjost, te skine navlaku i sl. Inace fin,lijepa boja. Farovi placu da se unutra ofarba oko cjenila u crno,da ga upotpuni naprijed,kao u GTi i sl. Te lajsne u boju auta jer je ova crvena prekrasna.
A ostalo oko lajsni nisam skontao sta si radio, ista je na svim slikama ? Mada u svakom slucaju bi ih ja ofarbao
 
Član
Lijep i cist golfic jedino sto mi bode oci je kuka ova al otom potom...ove lajsne kad si vec skidao ofarbaj u boju auta i zadnji dio na braniku istoo...za pocetak toliko evo par slika pa ti odluci...
1078949_429518527166344_524327901_o.jpg

1078935_429518713832992_366397477_o.jpg
 
Član
Ma nema sta unutra radit,budzit ga,farbat,nije to golf 2 da lakira,mjenja volan i sl. jedino moze poboljsati da uzme profilisane siceve neke ili kožu, te dvd pa da popuni unutrasnjost, te skine navlaku i sl. Inace fin,lijepa boja. Farovi placu da se unutra ofarba oko cjenila u crno,da ga upotpuni naprijed,kao u GTi i sl. Te lajsne u boju auta jer je ova crvena prekrasna.
A ostalo oko lajsni nisam skontao sta si radio, ista je na svim slikama ? Mada u svakom slucaju bi ih ja ofarbao
ma stavljao tj lijepio one "sjajne" lajsnce,malo bolje se zagledaj heheheh,a sto se tice farova dok se malo vrijeme poboljasa to cu svakako odraditi,profilisana sjedista trazim vec ali iskljucivo s grijacima sjedista no ne mogu naci jos nigdje a da nisu bas previse para
 
Član
Lijep i cist golfic jedino sto mi bode oci je kuka ova al otom potom...ove lajsne kad si vec skidao ofarbaj u boju auta i zadnji dio na braniku istoo...za pocetak toliko evo par slika pa ti odluci...
1078949_429518527166344_524327901_o.jpg

1078935_429518713832992_366397477_o.jpg
lijepo izgleda,kontao sam da krov uradim plasti dipom pa se bojim da necu sta zeznuti,jer znam kako ce reagovati na farbu...
 
Član
lijepo izgleda,kontao sam da krov uradim plasti dipom pa se bojim da necu sta zeznuti,jer znam kako ce reagovati na farbu...
Moj savjet, nemoj lupat pare na gluposti

Odmah prvo opruge eibach ili H&r
Nakon toga sitnice, tipa kozni volan, rucice ili papucice


Papucice imas od Skoda yETI. Iste su kao GTI samo puuno jeftinije. Nemoj uzimat samo kineske dijelove jer nisu nesto(papucice imitacija gti ni slucajno. klizu se )
 
Član
Moj savjet, nemoj lupat pare na gluposti

Odmah prvo opruge eibach ili H&r
Nakon toga sitnice, tipa kozni volan, rucice ili papucice


Papucice imas od Skoda yETI. Iste su kao GTI samo puuno jeftinije. Nemoj uzimat samo kineske dijelove jer nisu nesto(papucice imitacija gti ni slucajno. klizu se )
a sto se tice tih opruga da li cu izgubiti na udobnosti?to me nekako najvise brine....
 
Član
Fin golf, ako uzmao gti body kit probaj naći od edition 30, a što se tiče unutrašnjosti da je moj golf ubacio bi rcd 510, on nije toliko skup a dobar je , stari ga ima u passatu, već vidiš da su ti se izlizali prekidači podizača prozora i prekidač svijetala pa uzmes one "krom" ( http://www.zaslike.com/files/c7oh0u02knfax5mdzghk.jpg ) , pa mozes ručicu mjenjača od golfa 7 gti-a ja mislim da njoj svijetle brzine, pa unutrašnjost crnu tražiš od edition 30. Golf je to mozes radit mali milion modifikacija :D
 
Top