moj golf 2

moj golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
golf je :cool:
samo ako nije farban,onda nije ni vozan nesto extra,jer prosto je nemoguce da ostane ovakva fabricka boja :icon_rolleyes:
 
Član
vozan jeste presao je 240 000km
a ofarban je proslo ljeto i boja je pravljena po njeegovom kataloskom broju a 1kg kosta 60km
 
Član
Dobar golf..fina boja..i to u vezi tasa bar znaš šta imaš ako je dedo bio prvi vlasnik,..to je dragulj...pozzz
 
tarcibald je napisao(la):
vozan jeste presao je 240 000km
a ofarban je proslo ljeto i boja je pravljena po njeegovom kataloskom broju a 1kg kosta 60km

znaci bio sam u pravu ;)
jos jednom golf je stvarno lijep,sretno u nastavku ;)
 
Super Moderator
fin golf pravo ko cvoka :D
a i cajgeri su mu fini sa ovim obrtajima a jos ide 16 banki covjece :D
 
BHT Ovisnik
strasno fin golf:cool: uslikano tocno kao i moja jetta,u milimetar:cool:

http://img37.imageshack.us/img37/5084/slika168.jpg
 
Član
a koji je motor u tvojoj jetti
vidim da je stara serija table
i druze pazi malo temperaturu motora ja sam stavio hladnjak od turbo dizela i ventilatore od pasata 3
sa dva propelera
 
BHT Ovisnik
pomalo se temperatura dize,na autoputu malo bilo uzbrdice pa e palila i lampcia,al vrati se to u normalu,motor je obični 1.6 diesel,kolko znam novija je serija table,sve smo novo stavili i tapacirunge i siceve i sve,samo vani standard
http://img213.imageshack.us/img213/5793/dscn0528.jpg
 
Član
govorim ti za sat da je stari sa dva jacka

nevalja ako ti se pali lampica jer u mene nece preci 92 stepena nikad a jos na 15-kama

i cesto i prikolica ide za njim
 
BHT Ovisnik
sta je ona tereta prenjela dobro ikako vozi,izidala je po kuce,a svaki dan bude na njoj po hrpa tepiha :icon_smile: a sat smo taj i uzelo zbog obrtaja:icon_smile:
 
Član
pa imoj je prenio kucu i vikendicu na sebi i svake godine sve njiva sto imam

a imam prikolicu sto kacim za njega 2,2 duga 1.1m siroka unutrasnjost sanduka ja mislim da se vidi na jednoj slici a nju natovarim 43 bale sijena cca po 20 kg i vozim

a i ja sam uzeo sat samo zbog obrtomjera i na njega prenio svoj orginal km/h da mi se ne remeti kilometraza
 
Član
evo da si ja malo javim nisam otkad i da dodam malo slicica sto sam radio na autu

e ovako da pojasnim ove krovove radi moj jaran i ovo nije moj krov vec samo da pokazem kako to izgleda

fiata sam dobi od firme da vozam

a golf 3 je takodze od firme al njega stari duzi i voza

a sjedista sam uzeo od trice pa spuzve prenio na svoje okvire da ne prepravljam nosace
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top