Moj clio 1.5 dci i neki problemčić :)

Moj clio 1.5 dci i neki problemčić :)

Član
Što se tiče greške što pali , ne bih da baksuziram , ali u većini slučajeva bude problem ubrizgavanja (boljka K9K motora sa Delphi sistemom) , pri max. opterećenju ne može zadržati optimalan pritisak u rampi i zato pali grešku.
Što se tiče ovoga problema, jel opasno onda ici brzo i jel to opasno po auto, jer auto moze i ne guši samo mi lampice gore! Fol je sto auto ide bez ikakvih anomalija u voznji. :D :D :D
 
Član
Ja upadam ko padobranac, zvao sam otpad Lotus, rezervna guma za Clio ko u tebe košta 60 Km, nije mi jasno zašto je to tako skupo....
 
Član
Iz iskustva ti mogu reći da se stvar može samo pogoršavati (sve češće izbacivati grešku , teže paliti) samo se neće popraviti a najgore što se može desiti da uslijed loše dizne spali klip...
 
Član
Dijagnostika je odrađena, pošto je otac otišao po auto ovako mi je prenjeo da je prikazan problem na nekom filteru goriva i rekao mu automehanicar da nalijem 1l ARF-a u rezervar i da ce to ocistiti.
Izgleda da nije ništa diznama , turbini itd. :))
 
Član
A i felgu sam našao za 25 KM kod jednog vulkanizera u Gračanici , jest da je malo hrđava, al sta cu :/
 
Top