Moj cilj / san

Moj cilj / san

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ćao , ovako ja sam malo mladji , :D , Tomislav , 17 godina , Livno ,

Auto zasada nijedno , ali kroz par tjedana za rođendan bih trebao dobiti auto Golf II .

Stari mi je dao limit pa sada jos malo trazim , prijavio sam sa vamo da vidim vasa iskustva , da nesto naucim i da podijelim s vama , auto naravno necu tako vozati vec ga tunirati , vec imam neke projekte , kum mi nabavlja dijelove iz gabreka iz HR povoljno pa eto .....

Znaci zelja Golfa II tunirati tip top
 
Član
Dobro došao Tomislave
Ovde su inače momci od 35-50 godina, pa nam treba i podmladak
 
Član
BEMWE je napisao(la):
Dobro došao Tomislave
Ovde su inače momci od 35-50 godina, pa nam treba i podmladak

prije svega zelim dobrodoslicu novom clanu ;)
a sto se tice ovog podmladka idemo dobrim putem , evo ja prvi popravljam prosjek :lol:
 
Golf II je napisao(la):
Ćao , ovako ja sam malo mladji , :D , Tomislav , 17 godina , Livno ,

Auto zasada nijedno , ali kroz par tjedana za rođendan bih trebao dobiti auto Golf II .

Stari mi je dao limit pa sada jos malo trazim , prijavio sam sa vamo da vidim vasa iskustva , da nesto naucim i da podijelim s vama , auto naravno necu tako vozati vec ga tunirati , vec imam neke projekte , kum mi nabavlja dijelove iz gabreka iz HR povoljno pa eto .....

Znaci zelja Golfa II tunirati tip top

Prodat cu ti ja svog;)
 
Član
care ako nije problem moze li link , da ne trazim , da to odmah vidim, kreno sma pomalo pregledavati cijeli forum
 
Član
Evo druze http://www.bhtuning.com/anti-tuning-t-52.html ;)

Samo kreni odzada citati posto na pocetku vecina slika ne radi...
 
Legend
dobro dosao, prelistaj malo teme na formu ima jako lijepih primjeraka, samo beez suvisnik plastika i dzidza midza i bice ok ;)
 
Član
ma jasta , necu praviti cirkus od auta , imam fine ideje , samo ih treba ostvariti , nista nakiceno ali lijepo bi trebalo biti , pregledo sam ja dosta toga
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top