Moj ČAĐO

Moj ČAĐO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
izgleda da ti tog svog golfa stedis,u mene je stari odma posle rata imao golfa 1,obicni dizel 40kw,i isao sam sa njim u italiju i vozio ga je oko 160km/h blizu sat vremena,i uvijek ga je tako vozio,i dan danas taj kec vozi kad komsije bez problema,tako da ta tvoja teorija od 140 nije mi jasna,golf ti je super,samo mu daj malo vatreeee
 
pa mozda taj sto je imo 1.8 ne zna vozit a taj sto mu ide 200 nek promijeni sat laze mu za najmanje 20km/h to je 1.6 motor a 1.9 tdi ide 200 i to jedva
[/quote]

Neznam na koje tdi-eve mislis??? 1.9 leti
 
Član
je *ebo ga belaj, kad otvore temu staru skoro 5 mjeseci, da bi neku glupost izvalio. nije ni ovaj forum sto je nekad bio...
 
Početnik
Lav je napisao(la):
nismo je napisao(la):
LAV- dosta off-a

sta je OFF. samo pitam covjeka neke stvari.
ako on kaze da pali turbo ja pitam kako?
to je usko vezano za temu...


ako mi pomognes uskoro u Sarajevu utovariti bačvu od 175 litera u Octaviu, budem ti zašarafao turbo na motor, čak ču ga stegnuti i plastičnom vezicom, i još ti ugradim prekidač u kabinu da pališ turbo kad god ti ćeif, to ti je ono gratis od mene kao od nadasve velikodušne osobe
 
citaj malo pravila foruma i pazi na datume postova.
PS Prvo ide predstavljanje pa onda komentarisanje tudjih postova
 
Početnik
GreenDevil je napisao(la):
citaj malo pravila foruma i pazi na datume postova.
PS Prvo ide predstavljanje pa onda komentarisanje tudjih postova


ne kuzim, sta se ne smiju komentarisati stariji postovi? lol
 
Legend
dobar golfek pravo
interesuje me sa kog auta su ova sjedista, i gdje se imaju kupiti ista ?

hvala
pozz
 
ne bi ti znao rec sa kojeg su auta al su fino uklopila. jedina mana im je sto su niska pa osobe koje su ispod 175 gledaju kroz volan heheheh. a ako nekog interesuju moze zamjena za golfova recaro
 
Član
quattro je napisao(la):
ma neznam , jebeno je to , to treba snekim sto zna , s nekom upucenom osobom popricat . jbg dobar tdi nema ispod 2500km a dobije su vrh glave 110 ks i dok ugradis i sve ro ode mozda i preko 3000 km . a dok np vr6 masina kosta oko 1000 maximalno i imas metar tih konja a ostane ti 1500 km to ti je oko 740 litara goriva da se vozas ko tuski car. treba to se preracunat

HHHAHAHAHHAHAHAHAHA ma prpracun nema sta haahahah


a moj je drug imao VR6 crna EXTRA bila al breate to to trosi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jos mu bila otisla nesto brate za 20 km se vozao po pola sata i to je to ahaha a sad kupio audija b nesto kao 80ka ali kupe nesto 100 i nesto konja fino
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top